Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vékony láb...

Mit tegyek a vékony láb érdekében?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék vékony lábakat,bár tudom hogy sose lesz piszkafa,amit nem is akarok,de viszont vékonyabbat igen.Most sajnos nagyon vastag,hájas,meg izmos is egyben,belül a térdem,meg kivül is.Sajnos ha tornázok csak még vastagabb lesz,úgy vettem észre.Akkor mit tegyek,hogy vékonyabb legyen?

60 cm a legvastagabb része:(

17/L


2010. febr. 17. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsírraktár egy nagy egység. Ha diétázol akkor mindenhonnan fogsz fogyni, így a combjaidról is. Helyi zsírégetés nem létezik. Csak a leszívás... de az kicsit más :)
2010. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nekem is ez a problémám sajnos:( A sporttól csak izmosabb lesz, vékonyabb nem (tapasztalat...rosszabb lett mint volt előtte). Nekem a diéta sem jött be ( csak felsőtestről fogytam...) 40 kilósan felül csontváz, alul disznó:( Amikor én kiírtam ezt kérdésbe, az volt a válasz, hogy a fiúk nem szeretik a túl vékony csajokat...de ki akar túl vékony lenni?? Nekem megfelel az átlagos is.

Szerintem a zsírleszívás lehet a legjobb megoldás, csak arra még gyűjtögethetek egy ideig. Van még az ultrahangos zsírbontás is, de arról azt hallottam, hogy nem sokat ér...

2010. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek: akkor te nem túlsúlyos vagy (tehát nem fogynod kéne), hanem egyszerűen körte alakod van. Ezzel plasztikai sebész nélkül nem sok mindent tudsz csinálni. Az öltözködéseddel lehet kompenzálni az arányokat.
2010. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én sportoltam és diétáztam és nem vastagodott meg a lábam hanem szép formás lett. ha diétázol a sport mellett akkor eltűnik a háj és szépen kirajzolódnak az izmok. a diéta nagyon fontos.
2010. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát felül meghízni nem fogsz, mert ilyen az alkatod, de azt elérheted, hogy mindenhonnan lefogyj, csak ahhoz több idő kell (fél év, vagy 1 év diéta).


Nem mindenhonnan egységesen fogy az ember. Van akinek a segge akkor is megmarad ha már felül vékony, de ha ezek után még folytatja a fogyást, akkor a segge is lefogy egy idő után, csak az lassabban, mert oda jobban elraktározódott a zsír.

2010. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gondom. és igaza van az utolsónak, legutoljára a combomról ment le. igen lassan, diétával, rengeteg sporttal. ha kitartó vagy, le fog menni!
2010. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
IGen, tényleg van olyan, hogy valakinek megmarad a feneke még akkor is, ha amúgy 40 kg-ra lefogy (én is ismertem egy ilyen csajt, az anyja ugyanez az alkat). Viszont a körte alak tényleg szép, nőies, a legtöbb pasinak az jön be (pláne ha nagy mellekkel párosul). Én örülnék egy körte alaknak, mert sajna én inkább a derékvonalamra hízok -ha hízok.
2010. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
előző: a körte alkat nem jó, az alma alkat sem jó, egyedül ami jó az a homokóra alkat! csípő-mell egyforma és vékony derék.
2010. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Persze, hogy a homokóra alkat a jó, de 10 lányból talán ha 1nek van az. Szerintem nincs azzal semmi gond, ha valaki nincs megelégedve az alakjával, és változtatni akar rajta. Az a gáz, ha valaki dagadt, és csak siránkozik otthon a tv előtt ülve, csipszet zabálva, hogy jajj miért nem vagyok vékonyabb...

Most kipróbálom a Loreal Perfectslim pro nevű masszírozós kerületcsökkentő krémet + torna, + úszás (a diétát nem írom, mert az már évek óta megvan, sőt, van olyan nap amikor elfelejtek kajálni is). Aztán ha ez sem javít a helyzeten, akkor jöhetnek a drasztikusabb módszerek. A krémnél azt írták, hogy 1 hónap alatt 1-1,5 cm kerületcsökkenés...hááát...majd kiderül.

Ja és én voltam az akire azt írta valaki, hogy nem dagadt vagyok, csak körte alakom van...

[link]

2010. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg neked használt szerintem nagyon jó!

2010. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!