Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Csak pár...

Hogy fogyjak le? Csak pár kilót kellene, sportolok, számolom a kalóriákat és mégsem.

Figyelt kérdés

63 kiló vagyok, 170 centi magas. 3-4 kilót szeretnék csak lefogyni de hiába próbálkozom nem megy. Hetente járok aerobikra és lovagolni, nyomon követem a kalóriákat kalóriabázison, mindig a megadott kalóriahatárig. Eszek rendesen mindent, kivéve a sok nasit és az üdítőket. Mit kellene csinálnom hogy lemenjen az a pár kiló???

20/L


2015. márc. 28. 12:54
 1/5 anonim válasza:
kevesebb zsíros ételeket egyél és fogyassz gyümölcsöket
2015. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam gyümölcsöt enni, és nem vagyok az a zsíros-kajás típus
2015. márc. 28. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Lehet, hogy pont ez a gond.


Mármint, ha nem szereted a zsíros ételeket akkor ne edd.. vagy mégis, sok ember gyógyult meg úgy, hogy tudatosan erőt vett magán, és megszerették a testük számára ideálisabb ételeket.


A zsírnak alacsony az inzulinválasza, építi és energiával látja el a testünket, a cukor megdobja az inzulinszintet, nagyobb mennyiségben/adott helyzetben elveszi az energiát hiszen gyakorlatilag zsírsejtekben raktározódik az, aminek a sejtjeidet táplálnia kellene.


Szerintem próbálj többféle étkezési típust is pár hónapig, de célszerű lenne a zsírosabb étkezéssel kezdeni, valószínűleg még nem próbáltad. A zsírt sem kell túlzásba vinni semmilyen étrendnél (ketogénnél sem), érdemes utánanézni mennyire van szükség.. de fontos, hogy a nagy inzulinválaszú szénhidrátfogyasztás lecsökkenjen, a fehérje is lehet moderált.


A tejtermékek nagy inzulinválaszt okoznak, hátráltatják a fogyást.

2015. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcs pont hogy nem fogyókúrás étel, a benne található gyümölcscukor (fruktóz) miatt. Inkább zöldségeket fogyassz. Ha a kalóriaszámlálással nem megy le a felesleg, akkor szigorítanod kell rajta. Nem elég csak a megadott kalóriahatárig enni, a napi előírt fehérjebevitelnek meg kell lennie, és a szénhidrátot, zsírt nem lépheted át. Cukrot, fehérlisztet ne fogyassz.
2015. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom,hogy 1-2 kg leadni,de nem megy....és nem tudok másra gondolni,hogy idővel mindenki el kezd egy kicsit hízni.Tehát az élet kor is számít.
2015. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!