Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egészségesen eszek és...

Ha egészségesen eszek és sportolok (focizok, súlyzózok és futok) le tudok adni 6-8 kilogrammot nyárra? (13 éves fiú 175cm 80kg)

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 15:43
 1/4 Jagello ***** válasza:
Mit értesz egészségesen? Leginkáb ez a kérdés és heti hány alkalommal edzel? Sajnos 13 évesen én is azt hittem, hogy egészségesen táplálkozom..
2015. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Párolt zöldségek hús kevés gyümölcs sok zöldség és teljes kiőrlésű kenyér csirkemell sonka főtt tojás vaj

És heti 3-5-ször edzek és szombatonként focizok 3 órát de szünetekbe is szoktam

2015. márc. 9. 16:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra vagyok kíváncsi hogy így le tudok adni 6-8 kilót vagy mit csináljak hogy leadjam?
2015. márc. 9. 18:01
 4/4 anonim válasza:

mikor 15 voltam, akkor voltam 190 cm és 115 kg

elkezdtem focizni (heti 2-3 alkalom; alkalmanként 3-6 óra) haverokkal, mellette nass megvonva, cukros lötyi megvonva, vacsora megvonva (szóval ebéd volt az utolsó étkezésem; bár ezt kb sehol se ajánlják, én ezt próbáltam meg), és így fél év alatt lement 15 kg

szóval szerintem nem lehetetlen, higgy benne, de azért túlzásba se vidd az önsanyargatást :D

2015. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!