Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás leviszi a combról és...

A futás leviszi a combról és a fenékről a felesleget?

Figyelt kérdés

Persze diéta mellett.

Egy héten hányszor, és mennyi időt érdemes futni?


2010. febr. 17. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan használ valamennyit,én most akarom elkezdeni
2010. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nyáron ettől fogytam le. Meg attól, hogy nem ettem kenyeret, tésztát és napi kb 5-600kcal-t. Nagyon max. Szóval nem egészséges, de a futás alapból az, szóval jó ha csinálod! Reméljük használ! :)
2010. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hogy fogyaszt, de szép feszes, formás is leszel.

A legkönnyebben így mennek le a zsírpárnák combról,hasról még karról is.

És a kenyér nem evése tényleg nagyon hasznos. Én is így fogytam le tavaly tavasszal, és azóta is tartom a súlyom!

2010. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én futássalfogytam le, diétázni sem diétáztam. Futottam heti 4x 35-40 percet. A legjobb a futás.
2010. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Aki lefogyott, annak gratula... :D Mennyi idő alatt sikerült?

2010. febr. 17. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónap alatt 5 centit sikerült lefaragni combból és fenékből :D De nem mentem ám minden nap, sőt, minden másnap sem, 3hónap alatt max 10x :D


Szerintem második voltam.. az 5-600 kcal-s:D

2010. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

20:32 nem kevés ez egy kicsit? nem tudom hány éves vagy, és mekkora a súlyod de elég dúrva amit írsz.

a diéta nem arról szól hogy keveset kell enni! hanem arról hogy csak a legjobb minőségű ételeket szabad enni, és fokozottan figyelni a szénhidrát bevitelt. csak azt kell alacsonyat tartani, a fehérjét nyomi kell befelé. ha valaki semmit nem eszik az nem diétázik hanem koplal, ami káros, és egyáltalán nem az történik olyankor a szervezetben aminek kellene.

2010. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A futás helyettesít bármilyen konditermes edzést,mindent megmozgat,javítja az állóképességet.Az ősember is futva menekült az oroszlán elől,és láttál már kövér ősembert?:D
2010. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D :D (Bár őszintén szólva még egy ősembert se láttam... xD)
2010. febr. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!