Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta vagy minimum minden...

Naponta vagy minimum minden másnap szobabiciklizem 50-60 percet egyenletes tempóval, írnátok hogy egy napi étkezés miből álljon például ha 7-kor kelek fel mikor egyek először és utánna?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:34
 1/9 anonim válasza:

bocsi az ekezetek hiànya miatt elosszor is

(kulfodlrol irok)


reggeliz miutàn reggel elkeszultèl...megmosakodtàl stb...


reggelire egyèl: 1 szendvicset (ha nagyon kenyeres vagy)

vagy 1 yoghurtot gyumolccsel

esetleg fott tojàst 1 max 2 db-ot paradicsommal mozzarellàval


utàna 10 òraira 1 gyumolcsot:mandarin vagy narancs,


ebèdre


pàrolt zoldsègeket pl (brokkoli,karfiol,borso,rèpa)

sult hallal vagy 1 szelet naturon kisutott csirkemellel...

het egyszer vagy ketszer egy marèknyi tèsztàt ehetsz de azt is csak naturon oliva olajjal leontve esetleg

konzerves tonhallal megkeverheted...

vagy salàtàt..."szàrìtott kenyèrrel"


vacsoràra

1 yoghurtot vagy gyumolcsot


most ennyi jutott eszembe :)


ès napi 1,5 vagy 2 liter vizet igyàl meg!!

2010. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet kipróbálom ugyanis szeretnék fogyni 10-12kg normális étkezéssel és mozgással.
2010. febr. 17. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad így, akkor szerintem jól csinálod :)


Ez biztos jó, de én pl a reggelit és a tízórait simán kihagyom meg néha elfelejtek enni. Én csak akkor eszem, ha valaki eszik velem együtt, egyedül nem szeretek enni, akkor inkább nem is eszem, de ez mondjuk látszik is, mert tök vékony vagyok, meg fáradékony, meg vitaminhiányos :D

2010. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy azért kérdeztem mit kéne enni és mikor mert én sem eszem délelőtt ebédet és ennyi és nem ment le egy deka sem,a szervezetem biztos raktároz mivel alig eszem.
2010. febr. 17. 22:05
 5/9 anonim válasza:

elso vagyok!!!

elfelejtettem az idoket :)


reggeli miutàna elkèszultèl reggel

ha nem eszel tìzorait akkor ebèdelj dèlutàn 2 elott!!!

ha eszel uzsit...akkor azt 4kor...majd hatkor vagy fèl hètkor vacsi :)

2010. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyél legalább 5ször egy nap, mert akkor a tested érzi, hogy nem kell raktároznia.Az időpont nem fontos, de soha ne éhezz.Kerüld a fehérlisztből készült pékárukat, tésztát cukrot.és igyál sok vizet.
2010. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ti látjátok ki ül a vonal túlvégén? Mert én nem... Akkor mégis honnan a jó fenéből tudjátok, hogy pl. hány kiló és hány centi? Mert speciel aki egy kicsit is ért a témához, az tudja, hogy enélkül tutira nem lehet étrendet adni...
2010. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
171cm és 74kg vagyok,mostmár 1éves a második gyermekem és diéta nélkül sajnos nem megy a súlyom lefelé,pedig az első gyermek után szépen beállt 58kg-ra bármit ettem és ha nem mozogtam akkor is tartottam a súlyom.
2010. febr. 18. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:

reggeli nagyon fontos: zabkása mondjuk pici mézzel

tízórai: gyümölcs,

Ebéd: husi, saláta rozskenyér

uzsonna:joghurt,magvakkal

Vacsi:mellsonka,saláta

váltogasd a salátát nyerset, pároltat felváltva,

Ne hagyd ki a többi élelmet sem: hüvelyesek,

Gyümölcsöt,zöldséget magas víztartalmuakat egyél és olyat ami segíti a zsírégetést és persze mozogj minden másnap torna.

2010. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!