Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Várható-e fogyás, ha ebéd...

Várható-e fogyás, ha ebéd után csak zöldséget, fehér húst és vizet fogyasztok?

Figyelt kérdés
Jelentős súlyfelesleggel rendelkezem. A mozgás beiktatása mellett, elég-e első lépésként ez a változtatás az étrendemben?
2010. febr. 17. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ebéd után? Ebédig eszel minden sz@rt, utána meg csak egészségeset? Miért nem lehet egész nap jól táplálkozni? Az étrenden múlik a siker 80%-a
2010. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ennék össze mindent ebédig. Olyan változtatást szeretnék, amit tudok tartani hosszútávon. Ezért gondoltam jobb, ha néha megkívánok egy kedvenc ételt, akkor inkább a nap első felében enném meg.
2010. febr. 18. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan le akarsz adni, akkor az általános étrendednek föként zöldségfélékböl és gyümölcsökböl (banán és szölö kivételével), kevés húsból és szénhidatból álljon. Figyelj a zsirtartalomra, mert sok mindenben van zsiradék, csak nem veszed észre.

Ha valamit nagyon megkivánsz (ami nem igazán férne bele), akkor abból nyugodtan egyél, DE CSAK fél adagot - ha teljesen lemondasz mindenröl, akkor csak idö kérdése, hogy mikor jutsz oda, hogy nem birod tovább és akkor már nem tudod kontrollálni.

Én úgy adtam le már majdnem 10 kilót, hogy NINCS SEMMI TILOS ÉTEL, ami nem optimális, abból csak keveset eszek (nem minden nap van ilyen), és ha egyszer jóval több kalóriát fogyasztok, akkor a következö étkezésnél megspórolom. Igy soha nem jön rám a "zabálhatnék", és egyenletesen tudok fogyni.

Mellette természetesen mozogni is kell, ezt fontosnak tartom, mert különben nem tud a böröd összehúzódni és lötyögös marad - meg a túl gyors fogyás is rossz ilyen szempontból is.

2010. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz. ne feledd a mozgást! Sok sikert!
2010. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. febr. 19. 09:27
 6/8 anonim válasza:

Hát attól függ mit kajálsz!!!!

a dugipizzát, wc-s dugicsokit felejtsd el,már csak napi 1-2 adagot egyél, és jelentősen nem fogsz semmit változni.

2010. febr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz igy és ha véletlen megkivánsz egy szem csokit vagy hasonlót azt reggel edd meg nyugodtan abból nagy baj nem lehet! Én reggelire mindig zabpelyhet eszek tizóraira szendvicset ebédre valami csirkemelles cuccot! Amúgy én ugy szoktam hohy ga nagyon rossz napon volt vagy nagyon kivánom az édeset egy jókis zsirégető aerobik után megjutalmazom magam egy kocka csokival!:)
2010. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!