Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van? A fehér csík a...

Hogy van? A fehér csík a fogyás, a barna a hízás jele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Milyen csík? a stria? az csak hízástól lesz.
2011. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
tulajdonképpen igen, de a barna csikbol lesz a fehér csik. amikor hizol akkor megreped a bőröd, és ilyen pirosas barnás csikok lesznek rajta, amikor lefogysz akkor ezek halványodnak ill fehéren "csillognak" gyönyörüen a napfényben. de ahhoz előtte meg kellett hizni.
2011. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%

Ugyanaz a csik, csak amikor halványodik akkor lesz fehéres.... de nem barna, hanem inkább pirosas-rózsaszínes.

De ha valaki sokat fogy, akkor is kijöhet a pirosas csik, nemcsak hizásnál... Meg gyors magasság növekedésnél is, nem a hizásnál...

2011. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A bőr minden változásánál előjöhet. Nálam növés meg fogyás miatt is akad. :D Szóval nem, az ilyenek leméréséhez továbbra is centit meg mérleget használj. XD
2011. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
A barna csík csak a széklettartási problémának a jele!
2011. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghíztam jöttek a barna csíkok..még mindig ugyanolyan vagyok..és a csíkok fehérek lettek. szóval szerintem egy idő után fehér ha lefogysz ha nem.
2011. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

barna? nem tom. ti alienek vagytok, vagy mi?

nekem piros volt a csíkom mikor híztam, fehér, mikor lefogytam.

barnát még senkin nem láttam.

2011. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én sose voltam kövér... viszont mikor nagyon soványra fogytam betegség miatt, csíkjaim lettek.

Nem csak hízás miatt van!!! Bármi terhelés miatt, ami a bőr zsírpárnái miatt keletkezik.


És nekem barna maradt éveken át... az is marad már. Bőrtípus kérdése, tény, hogy van fehér is, de az alapban fehér volt.

2014. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!