Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adipexel hány kilót lehet...

Adipexel hány kilót lehet leadni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 80kg vagyok és mivel elég alacsony is így nagyon meglátszik a súlytöbblet.
2010. febr. 18. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hamvasztas utan akar 98%-ot is fogyhatsz.
2010. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Alkohollal vedd be, biztos ami biztos! Lustaság...
2010. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Oké, önpusztítás tudom. De a piszkálódó kérdések nem érdekelnek. Főleg azoknak a válaszait szeretném akik szedik/szedték.
2010. febr. 18. 01:22
 4/19 anonim válasza:
100%

szia!

nekem, 10kg-t sikerült leadnom 2 hónap alatt.:)

2010. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szia én még csak a 7. szemnél tartok de 3 kilót fogytam tőle :)
2010. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi, ez nem válasz a kérdésedre, de le kell hogy írjam! +Egyes emberek milyen jogon neveznek, egy illetőt lustaságnak, dagadtnak, vékonynak, vagy mégis milyen praktikával találják ki hogy a kérdező önmagáról kérdezett, amikor semmilyen utalást nem tett rá, vagy éppen arra hogy az adipex mellé még nem diétázik e stb.?? Ezt most nem csak erre a kérdésre, értem ahnem így általánoságban van egy csomó ilyen okos ember ezen az oldalon, aki mindent tud...
2010. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert nevetséges, hogy valaki 80 kilósan ilyen szarokhoz akar nyúlni. Ezeket a 250 kilós bálnáknak találták ki, akik életveszélyben vannak és valóban nem tudnak megmozdulni.


Ha én annak idején 110 kilósan (és mindez 160 centihez) meg tudtam mozgatni a seggem, akkor ennél 30 kilóval könnyebben nehogy már fogyasztószer kelljen.


A másik meg az, hogy ezzel a szeméttel rönkreteszik a szervezetükez. Tudom, hogy az ő dolguk, de hátha észbe kapnak, és mégsem mérgezik magukat.


Édes istenem, nyolcvan kilósan fogyasztószer...

2010. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
tényleg 80 kilósan (vagy egyáltalán) miért kell fogyasztószer? higgyétek már el , hogy az csak ideig óráig jó! amint abbahagyod visszahízol, sőőt még lehet többet is. hosszútávon meg annyira károsak ezek a tabletták, hogy valami szövődményed lesz és kórházban töltheted a maradék időd. Igenis lustaság és önkontroll hiánya az ha valaki tablettáktól reméli a fogyást. egy kis változtatás kell az étrendben meg egy kis mozgás és olvadnak le a kilók. nem kell szenvedni sem. voltam kövér tudom miről beszélek.
2010. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz nem szeded én 15 éve próbáltam minden ilyen ökörséget, kitudja hogy a mostani betegségem nem-e ezekre vezethető vissza az orvos szerint igen. Szóval hidd el csak életmód váltással és mozgással lehet tartós eredményt elérni,amit akkor ezektől a csodaszerektől lefogytam a duplája jött vissza, már arra gondoltam könyvet írok ezekről a baromságokról mert én is szinte mindet kipróbáltam annó tízenöt éve de ha akarod próbáld ki majd rájössz hogy ez a lusta és tudatlan ember mankója és én elborzadok ha ezt hallom bár akkor is többet tudtunk volna ezekről.Most nincs az a pénz amiért szedném.
2010. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Az a baj, hogy az Adipex csak az etvagyadat fogja elvenni, de a legtobb tulsulyos ember NEM azert eszik, mert ehes, hanem valamilyen fel nem dolgozott lelki serelem miatt a zabalasban talalja meg a komforterzetet. Tudom milyen, en is atmentem rajta anno. Inkabb eloszor nezz Magadba es OLDD MEG azt a konfliktushelyzetet, amit evessel probalsz elviselhetobbe tenni, dobald ki a sok szemetet az etrendedbol, talalj valamilyen sportot, amit szeretsz es CSINALD!! Tegyel a testednek egy szivesseget, hidd el, meg fogja halalni. Egy ido utan eletformava valik. En ezt valasztottam ahelyett, hogy mindenfele borzalmas bogyok, amiben azt sem tudom mi van tonkretegyek a szivemet, amire aztan ujabb bogyokat kell szednem, ha "elni" akarok. Most lehet, hogy elbagatelizalod, hogy "onpusztitas blabla", de csak egyszer fajjon a mellkasod es azt fogod kivanni bar soha ne probaltad volna ki. Nem okoskodni szerettem volna, nekem is boven van meg mit leadni, de ugy erzem, hogy elindultam egy uton es nem bantam meg. Az elejen meg pup volt a hatamon az edzes es a konditerem, de azota sokkal szivesebben megyek, minthogy megegyek pl 1 tabla csokit(regen ez pont forditva volt), nem hianyoznak az edessegek, sot meg a dohanyzas SEM!! Es senki ne mondja, hogy konnyen beszelek, mert az elejen rengeteget sirtam, borzalmas kondicioban voltam es kb egy percet nem birtam vegigkocogni, nem hogy barmi mast csinaljak...


Szerintem rendes etrenddel es mozgassal 2 honap alatt 6 kilot biztosan le tudnal fogyni. Abbol, amit az Adipexre rakoltenel, vegyel inkabb egy kondiberletet vagy egy futocipot. Probald meg!

2010. febr. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!