Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciglivel lehet fogyni?...

Szobabiciglivel lehet fogyni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Mivel lehet fokozni a fogyás mértékét? Köszönöm!
2010. febr. 18. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de a diéta százszor hatékonyabb, mint a mozgás. Bármilyen sport, a lényeg, hogy intenzív legyen. 20-30 perc, sprintekkel megtűzdelve. Ennek a legerősebb az utánégető hatása, így órákkal később is zabálja a szervezet az energiát az oxidatív folyamatok miatt. Mellékesen nagyon fitt leszel.
2010. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, tehát ez azt jelenti, hogy nap kb 30 perc, monoton tekerés, beleiktatva gyorsabb tekeréseket? És azok meddig tartsanak? Bocs a laikus kérdésért, nem vagyok egy sportbajnok, a diéta az megy, de a mozgás...
2010. febr. 18. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem van fogyiövem, amit tescoba is lehet kapni,kb 1300Ft-ért, felveszed és a hasadnál,derekadnál jobban izzaszt jobban fogyaszt. De egyébként van fogyasztónadrág is, esetleg paprikakrém:)
2010. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt másképp úgy hívják, hogy intervallum edzés. A lényege, hogy 30-60 másodperces kemény részek, amik között, 4-5 perces lazább szakaszok vannak. Ez edzettségi szint szerint módosítható.

Én ezt általában úgy csinálom, hogy 30km/h bemelegítéshez és a laza, átvezető szakaszokhoz, a sprintek pedig ennél jóval gyorsabbak, néha maximális erővel tekerek. KEZDŐNEK ezt NEM ajánlom!

Ez egy rendkívül hatékony edzés, de cserébe eleinte lehet komoly izomláz és kimerültség, tehát csak fokozatosan! Ugyanezt megteheted futással, úszással is.

Megjegyzem, hogy eleinte nőni fog az izomtömeged pár kilót, ezért ne félj, ha a mérleg kicsit többet mutat :)

2010. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Marha sokat kell tekerni.
2010. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fogyiöv akkor hatékony, ha legalább 10 kiló és azzal végzed az edzést :DDD
2010. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Rákötsz valahogy a lábadra 2 vödör híg kevés cementtartalmú betont és addig tekered folyamatosan míg teljesen meg nem köt :) (kb 3 nap)
2010. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a 30 perc kevés. Legalább tekerj 40 percet, de inkább 50-et. Nem lassan, de nem is kell lóhalálában, normális tempóban. Legalább heti 3x. Én így fogytam 18 kg-ot. Néha még eljártam futni is.

A fogyiövről meg jól írta az előttem válaszoló!

2010. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az intervallum edzésnek nem kell olyan hosszúnak lenni, de 20-30 perc alatt is sokkal hatékonyabb, mint egy 2 órás "normál" tempó. Ki néz ki jobban, egy maratoni futó vagy egy 100m-es síkfutó?
2010. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11:42-es vagyok. ÉN csak azt írtam, hogy nekem mi vált be. És ha hiszed ha nem,én a normál tempós heti 5-szöri tekeréssel adtam le 18-kgot. Nyilván diétával.
2010. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!