Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg használ az Aloe body...

Tényleg használ az Aloe body toner? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt még elkezdenétek hogy egészségesen kell élni nem ilyen csodaszerekre hagyatkozni,elmodnom miért kérdeztem.

16 vagyok,57 kg, teljesen elégedett vagyok az alakommal kiéve a combommal és a fenekemmel, mert lötyögősek, és a combom kicsit összeér.Kiskorom óta hetente 3x lovagolok, egy farmon élünk, de a combom és a fenekm akármit is csinálok nem izmosodik.Egészségesen étkezem,szóval az sem lehet a baj. Most elkezdtem a lovaglás mellett a Leg Magic gépet használni, napi 120-at csinálok rajta, és néhány, de tényleg csak néhány combizmosító gyakorlatpt végzek,de nincs eredmény.

Ezt csak kiegészítőként szeretném a TORNA MELLETT használni, és kíváncsi vagyok, hogyha ilyen drága akkor használ-e hosszútávon, vagy 1 hét alatt elmúlik a hatása.

TAPASZTALATOKAT KERLEK IRJATOK,FONTOS LENNE.


Tényleg centiket is le tud vinni? És menniy idő alatt?


Köszönöm. :)



2015. ápr. 2. 12:04
 1/4 anonim válasza:

Annyit használ,hogy az aloe tartalma miatt sima,puha lesz a bőröd.


Komolyra fordítva: A comb zsírtalanítása nagy meló,nem véletlen,hogy sok pofi...izé profi modell is szívatja a zsírt onnan.


(De rögtön jön egy okoska aki kifejti,hogy sok edzés,meg diétás kaja,meg...)

2015. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm az értelmes választ.:)

Nekem nem is az kell, hogy most izmosítson meg 5-6 cm lemenjen a combomról, az csak tornával lehetséges,persze.

Szeretném ha az enyhe narancsbőr eltűnne és 1-2 cm lemenne a combomról hogy ne érjenek össze,persze mindezt TORNA MELLETT!!!


Tapasztakatokat kérlek írjatok még hogy segített-e, és ha igen akkor emnnyi idő után?

2015. ápr. 2. 12:39
 3/4 anonim válasza:

A body toner set az tényleg nagyon brutális. Vannak ingyenes bemutatók (legalábbis pesten biztosan) ahol be is mutatják az eredményt. Ki lehet próbálni.

Én sem hittem, amíg nem láttam. Nem az aloe miatt működik, hanem a többi összetevő jó benne meg az egész szett. Maga a krém is jó, de nem ad olyan eredményt, mintha egyben használnád.


Amúgy meg pénzvisszafizetési garancia van minden termékre. Szóval, akkor mit veszíthetsz? Semmit!

2015. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én a hasamon próbáltam egy nyílt rendezvényen és egy óra múlva, mikor levették 2 cm ment le, másnap reggelre még további 2.Akkor egy idősebb hölgy egyik karját is betekercselték, neki ha jól emlékszem, akkor 3 cm-s változást mértek.A bőr tapintásra is simább lett. Utána több ismerősöm is használta heti 1-2 alkalommal és mire elfogyott a készlet jó pár centiben volt mérhető a változás.Volt aki nem mérte, csak azt tapasztalta, hogy lötyög a derekán a szoknyája.Érdemes kipróbálni és valóban van rá lehetőség, hogy ezt minden kötelezettség nélkül megtedd.Én kicsit utána néztem annak idején, hogy milyen egyéb technikák vannak, milyen hatással, macerával és árakkal.Ezt Te is megteheted.Sok sikert a próbához!
2015. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!