Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barátnőm felszedett pár...

Barátnőm felszedett pár kilót. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Mióta velem van fél év kb. 4 kilót szedett magára.(53kg volt és most 57kg) Ami a hasára ment leginkább és ha ül akkor nagyon hurkás a hasa, amúgy semmi nem látszik belőle, ugyanolyan vékony mint azelőtt. Nekem nagyon tetszik, hogy kicsit felszedett magára de őt zavarja állítása szerint mert a topokba kicsit kidudorodik a hasa... Persze a panaszkodásain kívül nagyon semmit nem tesz ellene ugyanolyan jókat eszik mint előtte és leginkább este késői órákba :) Szóval szerintem annyira nem zavarhatja :P

A kérdésem az volna, hogy nem tudom meg merjem e mondani neki, hogy nekem tetszik ez a kis "súlyfelesleg" és inkább szedjen még egy kicsit fel mintsem ledobja.


2010. febr. 18. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy neked így tetszik, és azt, hogy ha neki nem testzik (még így se), akkor vagy tegyen ellene, vagy ha nem, vakkor meg ne nyavajogjon.
2010. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ha én ezt így bemondanám neki, akkor tuti hogy be makacsolná magát és lefogyna...

Azt nem tudom, hogy hozzam a fel neki, mert szoktam néha neki markolászni a hasát nem feltünően és nem szokott ellenkezni, meg mondani hogy ne fogyjon le,mert nekem így tetszik sőt ha nem eszik leszúrom hogy igen is egyen. Mindig veszek neki nasikat is. Szóval, hogy konkrétan ki mondanám ahelyett burkoltan csinálom ezeket de már beleuntam...

2010. febr. 18. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondani nem kell semmit. Amikor az én párom szedett fel magára egy kis húst és ő is eljátszotta azt, amit a tiéd, én egyszerűen csak elhalmoztam a "törődésemmel", azaz állandóan babusgattam vagy épp rámásztam. A lényeg az, hogy érezze, így is kívánod.

Mivel pedig ahogy írod, nem nagyon akar tornázni, de mellette tovább folytatja a fokozott evést, garantálható, hogy felszed még magára.

2010. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem a legfontosabb inkább a lány egészsége. Eteted, meg nasiztatod... Hízni nehezebb ám, mint visszafogyni, szóval ezzel csak óvatosan!
2010. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

"Hát ha én ezt így bemondanám neki, akkor tuti hogy be makacsolná magát és lefogyna..."

- Ja, nem tudtam, hogy egy kislányról van szó... azokhoz sajnos nem értek.

2010. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
puszilgasd a hasát, és mondd, hogy milyen aranyos kis párna, neked tetszik
2010. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy nagyon elhízzon csak kicsit szedjen magára.Persze nekem az egészsége a legfontosabb.

Amúgy amit írtál az megvan, tőrődöm vele és jobban kívánom mint előtte bármikor, babusgtaom,kényesztetem remélem még egy kicsi felszalad rá és meg tartaná ezt az alakját.

Ami a fogyást illeti baromi gyorsan le tud fogyni volt már rá példa, de én úgy érzem ha mellettem kicsit hízott akkor az azt jelenti hogy jól érzi magát ebben a kapcsolatban.

2010. febr. 18. 16:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Kicsit felszedtem magamra pár kg-t. Nagyon aranyos volt a párom, mindig bókol(t), hogy így is milyen csinos vagyok, azonban muszáj volt fogynom, mert úgy éreztem ennyi már sok nekem. Visszafogytam és a párom ugyanúgy szeret. Szerintem mondd meg te is a barátnődnek, hogy sokkal jobban áll neki egy pár plusz kg, mint hinné! Tuti tipp, ha dicséred a vonalait: Milyen szép alakod van így! Ugye nem akarsz lefogyni, mert ez így nagyon jól áll! El sem tudod képzelni, hogy milyen csinos így a feneked! Imádom ezt a kis pocakod, olyan jól áll! Nagyon szexi ez a kis husi a pocakodon, nem tudod elhinni mennyire izgató!. Ezek tuti nyerő bókok, én is majd' elolvadtam tőlük. :)
2010. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm ezt lehet megpróbálom, ha ez ennyire jó hatással van akkor megér egy próbát.Köszönöm :)
2010. febr. 18. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hízlald föl és vágd le karácsonykor!
2010. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!