Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fogyókúrás...

Mi a véleményetek a fogyókúrás táborokról? Mennyi lehet az eredmény, megér-e 100. 000Ftot a a 10nap, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer 10 napért??? és mit ígérnek ezért?? mert 10 nap alatt max 2-3kilót fogysz. szerintem kicsit utánanézel a dolgoknak a neten és nekiállsz diétázni és sportolni és a pénzed is megmarad.
2010. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia, ez csak az én személyes véleményem:

Tuti, hogy nem fizetnék ki 100 ezret tíz napra. Lehet, hogy ott ledobnál pár kilót, meg egészségesebben étkeznél mozognál, de ha ismét otthon leszel, nem garancia, hogy itt is folytatni tudod az új életmódot. Tíz nap alatt úgysem tud az ember olyan sokat fogyni.

Ma már annyi információ forrás létezik, könyv, net, ahonnan megtanulhatod a helyes étkezés szabályait, és mozogni is csak akkor fogsz, ha csinálod. Szóval önerőből is képes bárki otthon is lefogyni, csak akaraterő és kitartás kérdése. Ja és nem kerül ennyi pénzbe.

2010. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs hozzá elég akaraterőm. azt igérik,hogy rávezetnek az egészséges életmódra..
2010. febr. 18. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a tábor olyan hogy megtanítanak egészségesen fözni/diétásan/, egyénre szabott edzéstervet állítanak össze és a tanácsokkal látnak el és napi szinten gyakoroljátok ezeket a dolgokat majd utánna is van konzultáció, utánkövetés, esetleg pszichologus stb foglalkozik veletek és nem olyan h elétek rakják a kész kaját és napi 20km gyalogoltatnak veletek akkor talán van értelme.Érdeklődjed meg a programokat konkrétan ne csak nagy vonalakban tájékoztassanak és ott derüljön ki minden
2010. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mire számíthatsz? arra hogy lehúztak 100 ezerrel. ne legyél már ekkora balek :DD

2010. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

Nézd én 10-ed ennyi pénzért is rávezetlek! :-)


Amúgy egyébként ezért a pénzért vegyél két jó futócipőt, ruházatot, teflonsütőt, személyi és konyhai digitális mérleget, vagy egy bringát, vagy tömérdek megfelelő szakirodalmat amit el is olvasol, vagy éppen pulzusmérő órát, és kezdj el edzeni normálisan és RENDSZERESEN, és figyelj oda a táplálkozásra. Na kb. ezért kiadni 100 ezret, nem hiszem hogy bölcs dolog lenne. Vicc, hogy egyáltalán ilyenért pénzt kérnek.


Ha a halál oldaláról közelítem meg a dolgot azt mondanám, hogy légy kövér és boldog úgyis meghalunk mind. De egészségesen élni nem trendből kell, meg azért mert akkor majd tovább élek, frászt. Azért kell, mert jólesik, jó ahogy mozogsz, ahogy érzed magad a bőrődben, ahogy mosolyogva futsz a busz után, majd azt veszed észre hogy lefutottad a buszt, amikor kirobbansz reggel az ágyból mint egy energiabomba, és a fárasztó melót is viccesnek éled meg, mert fitt vagy és edzett. Meg azért hogy ne az legyen mint sok öreggel, hogy 50 éves korától fogva már csak gyógyszeren él még 35 évig, meg nyekeregve. Az már egyfajta vegetatív halál számomra, akkor inkább haljak meg 50 évesen, de addig a pillanatig legyen tök egészséges. Na ezért fontos egészségesen élni, semmi más miatt. Nem fogsz tovább élni a sporttól, de egészségesebben halsz meg.

2010. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!