Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogan fogyhatnék 3-4 kilót...

Hogan fogyhatnék 3-4 kilót csak otthoni tornával?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 170 cm vagyok 63-65 kiló. Szeretnék 3-4 kilót fogyni, vagy legalább formásodni egy kicsit:) A diétát nem bírom. Olyan torna vagy mozgás kéne, amit itthon lehetne végezni:) Előre is köszönöm.
2010. febr. 18. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos megint jön majd a szuper testépitö a konditeremmel,

DE

nekem nagyon hatásos volt a Rubint Réka van 5 perced - a you tube-on fenn vannak a videok és nem túl nehezek. Minden második nap végig csinálom a három videót és láthatóan vékonyodnak a problémás részek. Ami még általánosan segit a kondiciódat javitani, az a tempós séta vagy futás, ha birod.

2010. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megtaláltam a vidiket, este meg is csinálom őket. Ezek mellett az étkezéseden is változtattál? Én elég sokat eszem, főleg édeset, és ne tudok lemondani róla. Most azt próbálo heste 6 nután semmit. Meg nagyon sok víz.
2010. febr. 18. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"Én elég sokat eszem, főleg édeset, és ne tudok lemondani róla. Most azt próbálo heste 6 nután semmit. Meg nagyon sok víz."


1. Ha nem tudsz lemondani, akkor felejtsd el a fogyást.

2. 6 után nem evés egy marhaság, az össz kalória számít

3. A "nagyon sok" víz marhaság, 3-4 liter bőven elég.

2010. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem segit, ha édesség helyett gyümölcsöt eszem (a szölö és banán kivételével mindegyiket lehet). Napközben is föként zöldségféléket, gyümölcsöket eszem, nem túl sok húsféleséggel, a keményitötartalmú köritéseket meg csökkentem , de nem hagyom teljesen ki, mert akkor sokkal rosszabb az eredmény - egy ideig megy a lemondás, de aztán hirtelen annyira rákivánok, hogy nem tudok mértéket tartani, viszont ha idönként keveset eszek belölük, akkor nem jön rám ez a nagy kivánás.
2010. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nehéz egy diéta, nem kell szenvedni egyáltalán. Napi pár száz kalória mínusz simán bírható, főleg ha egy része mozgásból megy. Néha megjutalmazhatod magad édességgel, de csak keveset, engedni kell a kísértésnek. Pl. péntek este egy kinder tejszelet :P
2010. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akaraterő nélkül nem megy. Egyébként ehetsz 6 után, csak nem mindegy mit. De ha nem tudsz lemondani az édességről, akkor az otthoni torna semmit sem ér. Nem fogsz fogyni.
2010. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!