Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam egy fogyashoz elosegi...

Olvastam egy fogyashoz elosegito cikket, szerintetek hasznal?

Figyelt kérdés

az osszetevoi:gyomber,uborka es citrom

felkell szeletelni mindenbol egyet-egyet aprora 2liter vizzel feltolteni es ejszakara betenni a hutobe..

azt irjak azert segit a fogyasban ,mert fertotleniti a szervezetet

melette lehet enni rendesen(mertekkel)

nem vagyok kover csak a hasamrol meg a fenekemrol szeretnek leadni par kilot,persze a felulesek mellett



2015. ápr. 4. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem fogsz tőle fogyni, ahogy a felülésektől sem, az csak izmosít.
2015. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor mivel lehet fogyni

?

2015. ápr. 4. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd az elsőt, ezek szerint nem próbálta még.

Én pont a tegnap próbáltam szintén egy gyömbéres pakolást narancsbőr ellen, bőrfeszesitésre meg zsircsökkenésre, és ha hiszed ha nem első alkalom után (még ha kicsi is) látszott egy kis eredmény. Nem csoda, hisz a gyömbér jót tesz a szervezetnek, serkenti a vérkeringést.


Próbáld ki, én a gyömbéres cuccokat csak ajánlani tudom ezek után.

Az meg hogy még citrom is van benne, az mégjobb, hatásosabb. A citrom amúgyis elfoszlatja a zsirt a szervezetben (én pl újabban minden egyes zsirosabb, oljaosabb kaja után iszok egy-két pohár citromos vizet).

Gondolj a mosogatószerre : meleg viz, mosogatószer (amiben citromkivonat van-elvileg).

2015. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezektől nem fogsz lefogyni. Ha rendszeresen mozogsz, sportolsz, segíthet a zsírégetésben, de önmagában semmit nem fogsz vele elérni. Napi 2 liter víz, sok zöldség és fehér hús, mozgás, mozgás, mozgás... nincs a fogyásban semmi varázslat, semmi elősegítő cikk, csak egy kis akarat kell hozzá.
2015. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a recept, csak éppen nem szabad mellette enni mást, csak ezt fogyaszd. Garantált a FOGYÁS.
2015. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen jó étrended... ehetsz gyömbért, uborkát és citromo is. Búzát, cukrot ne.
2015. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló, hogy te mennyire megvezethető és tudatlan vagy...


Képzeld, rengeteg citromos vizet iszom, főleg nyáron, mert ízesítve könnyebb meginni a szükséges adagot a hőségben. Gyömbéres teát is sokat ittam télen, ettem is. Fogyasztani egyik sem fogyasztott, mivel nem is lennének rá képesek, hisz ahhoz a delikvensnek magának kell tápanyaghiányt előidéznie, hogy a szervezet a tartalékokhoz nyúljon.


"A citrom amúgyis elfoszlatja a zsirt a szervezetben (én pl újabban minden egyes zsirosabb, oljaosabb kaja után iszok egy-két pohár citromos vizet)."


Elfoszlatja?? Mégis milyen folyamat is a foszlatás? A tömény gyomorsav mellett labdába se rúghat, pedig azután is kellenek az emésztőenzimek, hogy diszpergálják, így felvehető formába hozzák a zsírokat.

Akár iszol citromos vizet akár nem, a megevett zsírral ugyanaz történik, ugyanúgy felszívódik.


"Gondolj a mosogatószerre : meleg viz, mosogatószer (amiben citromkivonat van-elvileg)."


Ja, illatosításra! A tárgyakról való zsíroldás nagyon más, mint a szervezeten belüli!! Ég és föld a különbség.

2015. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyit ér mint halottnak a csók :) Ahogy a mondás is tartsa valamit valamiért. Le akarsz adni pár kilót? Tegyél érte! :) Járjál el heti 3-4 alkalommal edzőterembe és ha gondolod kérj személy edzőt és ő biztos fog írni neked étrendet :) De ha gondolod írhatsz privit és én is tudok neked étrendet írni mert nekem is személy edző állította össze :) Sok sikert a fogyáshoz :)
2015. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!