Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan dolgoztátok fel...

Ti hogyan dolgoztátok fel lelkileg hogy lefogytatok? Én ugyanolyan daginak látom magam! 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok!Segítségre lenne szükségem.

2 évig voltam duci,165cm voltam és 63-5 kg,a hasam és a fenekem irdatlan nagy volt,mellre egyáltalán nem híztam.(Tehát még kövérebbnek látszottam.)A fenekem olyan volt,hogy semmilyen szoknya nem állt jól,ugyanígy a pólók sem,mert mindegyik kiadta a hasamat.Utáltam tükörbe nézni.Néha be is szóltak hogy milyen dagadt vagyok,és ezt így tiniként nehezebb volt feldolgozni.

Mára pedig 169cm/55kg vagyok,bár még mindig van egy kis hasam,de nem szörnyű a helyzet.Valamelyik 36-os nadrágból kiesek.Feszes még nem vagyok teljesen,de azon már dolgozom.

Ami a gond: meglátok egy szép szoknyát a boltban,3 mp után azonnal visszarakom mert hát a dagiknak nem áll jól...Elkezdtem járni egy fiúval és megemlítette hogy milyen jól állna a szoknya mert jó alakom van.És akkor gondoltam bele:még mindig a régi duci lány vagyok,aki mindig rejtegeti a testét,aki nem mer felvenni egy szép szoknyát,bikiniről meg nem is álmodik...

Ma is mondta hogy majd elmehetnénk fürdőzni,aztán belémhasított hogy úristen,meglát bikiniben és elhányja magát!

Hiába vagyok most vékonyabb,mégis feszengek a csinosabb darabokban.

Mit tanácsoltok?



2014. szept. 19. 15:34
 1/8 anonim válasza:
nézegesd magad a tükörben sokszor és hosszú ideig. Próbáld fel a ruháidat és nézd meg hogy állnak rajtad.Nekem önbizalmat szokott adni.Esetleg segitett volna ha küldesz képet és akkor megmondanám hogy igazad van-e vagy sem de nem muszáj ha nem akarod
2014. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a visszajelzések segítettek, hogy a környezet visszaigazolta, hogy igenis fogytam. Hiszen magammal bármikor el tudnám hitetni, hogy még mindig dagadt vagyok.
2014. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2-es: az esik a legrosszabbul,hogy hiába fogytam sokat,anyán kívül senki nem mondja hogy 'azta hogy te milyen csinos lettél'.A barátom is mondja,de ő vékonyként ismert meg.

2014. szept. 19. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a negatív csúcsomhoz képest most 36 kilóval vagyok kevesebb, mégis ha bemegyek egy ruhaboltba először az xxl-es cuccok felé indulok el! :))

Még mindig kövérnek hiszem magam. De minden fejben dől el! Gyakran nézegesd magad a tükörben, próbálgass csini cuccokat, mondogasd magadnak, hogy de jól nézek ki, stb.stb.

A barátnőid meg azért nem dicsérnek meg mert irigyek mint a kutya! :))

2014. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es Köszi ez most jól esett :D

Csak mindig az jár a fejemben hogy ha a barátom meglátt bikiniben undorodni fog tőlem.(Sok az anyajegyem,striám.)

Hiába szeretem őt,nem akarok elmenni vele fürdőbe meg ilyen helyekre.

2014. szept. 19. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: még az is segített, hogy én is megcsináltam, hogy boltban levettem polcról régi méretet és kb. leesett rólam :D
2014. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal, vlaki tényleg azért nem mondja, mert irigy, de hidd el sok ember tényleg nem veszi észre, és ez nem azért van mert nem nézel ki jobban, egyszerűen nincs rá szemük. Nekem sincs...én is csak azt veszem észre ha valaki lead mondjuk 20-30 kilót. Én ugyan még nem fogytam le teljesen, de már a felét kb. leadtam, és az is elég sok, mégis sokaknak fel sem tűnik. Néha kicsit rosszul esik, de az a lényeg hogy én magamon látom, kisebb ruhák kellenek, stb.
2014. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül. És nálad idősebbek is szenvednek ilyen problémától. Pl. én magam is. A mai napig kövérnek látom magam. Semmi nem használ. Néha vannak jobb napjaim, mikor jól érzem magam, néha viszont ugyanolyan kövérnek érzem magam. Van néhány trükk, ami kicsit segít. Ilyenkor mindig előveszem a régi ruháimat, felpróbálom. Olyankor mindig megdöbbenek, hogy te jó ég...hát ilyen kövér voltam... Aztán felveszem azt a nadrágot, amibe bele akartam fogyni (a "célnacit")és megdöbbenek, hogy már-már inkább nagy rám. Mégsem tudom elhinni.

A legnagyobb hiba amit elkövethetsz, hogy mások pozitív visszaigazolására vársz. Amíg magadtól nem hiszel benne, addig bárki mondhat bármit.

2014. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!