Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, Ti hogy bírjátok,...

Csajok, Ti hogy bírjátok, hogy mindent félre tudtok tenni csak azért, hogy csinosak legyetek? Inkább nem esztek vagy sportoltok?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt elég kitartásom ahhoz, hogy kellőképpen lefogyjak és meg is tartsam. De most szeretném. Tudod az emberek többsége nem úgy gondolkozik ahogy én....

Amúgy pedig milyen módszerre sikerül megtartani vagy elérni a kívánt súlyt?


:)


2015. ápr. 7. 10:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban vagy, csak így tovább.


Időnként visszatérek erre a fórumozásra, ez nálam afféle rossz szokás. Régen nevem volt itt, mindenki ismert és többnyire utált, de sok köszönetet kaptam már. Csak nem az én világom már ez az 'ismertség'.


Meg persze kaptam már olyat is, hogy hálás lehetek amiért nem jelentenek fel, mert az ember vegetáriánus és egy csajnak miattam durrant el az epehólyagja és majdnem meghalt. Hát ilyen is van.


De amúgy tényleg vannak akik fogynak teljes kiőrlésű lisztek mértékletes fogyasztásával meg mittudomén joghurttal és még mivel együtt, én azt gondolom egészségükre, biztos ők tudják. Mindenkinek azt kell megtalálnia ami segít elérni a céljait... :)

2015. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent félre tenni, pláne nem éhezni. Aki nem eszik, az szép sem lesz, mert egy sorvadt 40 kilós test semmivel sem csinosabb, mint egy elhízott 90 kilós.

Fél kiló csirkemellből és zöldségekből olyan ebédet lehet összedobni, hogy a tíz ujjadat megnyalod utána, és nem fog a szervezted nassolnivaló szemetek után vágyakozni. A sport pedig felpörget, mégis kellően elfáraszt, elégedettséggel tölt el, pláne, amikor látod az eredményét. Aki egyszer elkezd komolyan mozogni, az élete végéig imádni fogja. Így hát az egészséges életmódhoz semmiről sem kell lemondani, csak rá kell jönni, mik a valódi élvezetek az életben.

2015. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sokat segít az, ha a reggelim koplett (pl. tojás, egy kis saláta mellé, teljes kiőrlésű kenyér stb.) mert akkor sokáig nem vagyok éhes. sajnos túl sokat nem tudok mozogni, időhiány miatt. Eddig mindig éhes voltam már délelőtt, de ha az ember rendesen reggelizik, akkor sokáig kibírja!! Én ezt tudom neked ajánlani, ezek a tapasztalataim..és sok folyadék, zöld tea.!!!
2015. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hedonista vagyok, semmit nem teszek félre, amit akarok, megeszem... Szerencse, hogy mindenféle hülyeséget nem akarok enni :) S nem eszem, ha jóllaktam és nem kell.

Súlytartásra ez kiváló, fogyni kicsit nehezebb, de miután az ember megtalálta a testhezálló életmódot, megy az is, élvezetesen és természetesen.

S mivel életmód, nincs mit abbahagyni :)


Amíg nem vittem le a szénhidrátot, nem tudtam fogyni. Éhes voltam, akkor pedig eszem, ez evidens számomra. Nekem pedig sok kalória kellett a jóllakáshoz, még szénhidrátszegény paleo mellett is. Azért ment a fogyás, de az utolsó tizenpár kilóhoz már be kellett keményítenem. Mármint megtalálni a módszert, mert hogy nem fogom éhesen hagyni magam és nem enni napi 2 édességet, ha azt akarok, az szintén evidens. Bár nagyon kevés szénhidrát mellett nem is kívánok édességet, maximum szokásból és a hangulata miatt :) A fogyásomat nem befolyásolja, csak ne egyem túl magamat.


Jókat eszem :) Szinte semmi nem hiányzik egyáltalán, amit elhagytam, márpedig sok dolgot elhagytam. Ma már kegyetlenül rosszul esne visszatérni a régi, vagy akár fél évvel ezelőtti életmódomhoz...


Szóval nálam se különösebb sport, se éhezés nincs. Megfelelő módszer van, némi kilengéssel, főleg az elején, s nagy türelem a többéves fogyáshoz :D Mehetne gyorsabban is, de nagyon sokára találtam meg a végső megoldást és a prioritásaim között azért nem az élen van a fogyásra koncentrálás. Még évek után is előfordul, hogy számolás nélkül eszem némi vacsorát és az 1600 kalória... Az nem sok étel, csak kissé töményre sikerült nagy-nagy szénhidrátkerülésemben :D Jó, ez elég extrém eset volt :)


A párom viszont (bár ő nem csaj) a kevés evést választotta. Egyszerű, gyors módszer volt számára (gondolom, szerencsés alkat. nekem nem menne), majd évekig vigyáznia kellett, hogy ha felment pár kiló, egy ideig nehogy napi 3-szor egyen... S a minimumsúlyát nem is tudta megtartani, szerencsére így is karcsú. Főleg mióta fizikai munkát végez... De nem győz eleget enni mellé. Hja, férfiak. Picit ő se tudna enni hosszabb távon, nyilván.

2015. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!