Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 77 kilós nő vagyok. Az esküvőm...

77 kilós nő vagyok. Az esküvőm kb.2 hónap múlva lesz. Naponta vagy két naponta tornázok 40-50 percet (has-comb-fenék, egész test átmozgatása) Este 6 után már nem eszek. Lehetséges lefogyni ilyen rövid idő alatt 5-7 kg-t?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

Ha este 6 után már nem eszel, akkor ugye 9-kor már alszol?

Lefekvés előtt kb 3 órával kell enni utoljára.

2015. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert én verem meg azt aki nem ^-^
2015. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az intenzív(!) mozgás kb harmincadik percében kezdődik a zsírégetés. Szóval hosszabbítsd az időtartamot! A sétától csak azok fogynak, akiknek akkora túlsúlyuk van, hogy komolyabb erőfeszítésre már nem képesek fizikailag és séta közben is zihálnak a túlterheléstől.

Simán le lehet dobni 5-7 kilót, csak akkor nyilván több kalóriát kell mozgással elégetni, mint amennyit felveszel. Sok zöldség, minimális szénhidrát, semmi édesség!

2015. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igazából, zsírsav oxidáció mindig van O_o


Csak szeretünk úgy enni, hogy a testünk több zsírt pakol el mint amit egy nap eloxidálunk :D


[link]

2015. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit későn jutott eszedbe. Ha 2 mérettel kisebb ruhát választottál, remélve, hogy az esküvőig lefogysz, akkor gyorsan menj vissza a szalonba, hogy tegyék félre a nagyobbat is, mert ennyi idő alatt már nem leszel vékonyabb.
2015. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én két hónap alatt simán ledobtam magamról 7kg-ot.

Pedig csak heti 2-3x mozogtam, az kocogas volt,30-40 perc,és 1500 kcalt ettem egy nap.

Ja és ettem meg eszem ugyanúgy este ia,csak túrót, vagy csirkét salival.

Hajrá, sok sikert!

Csak azt megsugom, hogy attól a 7kg-tól nem lett kisebb egy számmal sem a ruha meretem, szóval attól az 5-7kg tól csodát ne várj.

2015. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem értem a hozzászólások egy részét, 5-7 kg teljesen reális cél ennyi idő alatt, ha komolyan csinálja a kérdező... Nem mondom, hogy tuti menni fog, hisz sokfélék vagyunk, nem mindenki tudja könnyen levinni a kalóriamennyiséget a megfelelő szintre, ésatöbbi, de tényleg reális megfelelő étkezéssel és mozgással. A kérdező nem is akar pálcikává fogyni, a számok alapján lehet is némi túlsúlya, s ettől a test megszabadul megfelelő életmód mellett.


Az este 6 után nem evés értelmetlen, hacsak nem az esik jól Neked. Szinte mindegy, mikor és hányszor eszel, csak passzoljon Hozzád.


Sok sikert és légy szép :) Bizonyára sokat formásodsz, ha kitartasz, a fogyás mellett :)

2015. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is reális lehet, mert ehhez a magassághoz 15 kilóval vagyok könnyebb és nem vagyok nádszál, tehát van ott miből fogyni! És két hónap alatt ennyit azért le lehet adni.

Azért érdekelne az a torna részletesebben. :)

Az este hat után evés sok esetben hülyeség. Ha valaki hajlamos tévézés közben nassolni, annak jó egy ilyen határt behúzni. De ha mondjuk ötkor edzel, akkor utána enni kell.

És az is érdekelne, hogy mit eszel napközben és kb. mennyi kalóriát.


Az edzés intenzitása fontos és az étrended napközben.

2015. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a hat utáni NEM evés természetesen :)
2015. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért is kell edzés után enni? Esetleg fehérjét,ami lehet egy kis túró,szójatej stb.,de nem konkrét étkezés. Aki testépítő,tömegel,az eszik utána.
2015. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!