Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ez nem genetika, akkor mi?

Ha ez nem genetika, akkor mi?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy unokatesom tök sovány, pedig nem mozog,éjszaka is simán bekajal bármit, mekis kaját, csokit,pudingot, akármit.

Én meg mióta nem sportolok, tökre meghiztam, pedig nem hiszem,hogy többet ennek, és még többet is mozgok mint ő,kirándulok,bicajozok, setalok, néha kocogok.

Ő meg ha nem dolgozik,egész nap itthon fekszik.

Most akkor ez hogy van? Mi ez ha nem genetika,nem igazságtalan ez kicsit?

es van egy csontsovány osztálytársam, eszi a szendvicseket, csipszeket, csokikat, nem tudok róla hogy bármit is mozogna,mégis vékony.

Na ezeket mire lehet fogni?

Aki meg túlsúlyos, egyből igénytelen, mert ne fogjuk a genetikara..


2015. ápr. 8. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a hosszú évek alatt,míg sportoltam, sem voltam vékony sose.
2015. ápr. 8. 15:16
 2/6 anonim ***** válasza:
3 alaktípus van, ekto-, mezo- valamint endomorf. Feltételezem te mezo vagy, az unokatesód pedig magas, vékony, keskeny vállú ektomorf. Gyakorlatilag kiküzdi a belét, akkor is alig tud majd csak hízni.
2015. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtam is van 15 kiló, pedig évi 10 ezer kilométert biciklizem, egész évben hetente többször járok úszni, és igyekszem odafigyelni az étkezésre. Húgom épp hogy csak nem esik a kóros soványság kategóriájába, pedig bármit megeszik (pl. csak úgy nassolásnak 200 gramm sajtot a hűtőből bármikor), és csak nyáron sportol egy keveset. Nyilvánvalóan genetika.
2015. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, genetika. De ha elhízol, akkor az nemcsak genetika... Nem törvényszerű, maximum többet kell tenned a jó alakért, mint egy szerencsésebb másiknak.

Az élet igazságtalan, igen. Van, aki szép és magas, van, aki csúf és torz, márpedig ez brutálisan sokat számít a párkapcsolatban, egyéb kapcsolatokban s a karrier szempontjából is...


Én nehezen hízom és nehezen fogyok (könnyen fogynék, ha képes lennék keveset enni, de a legtöbb étrend mellett éhes vagyok kalóriadeficitben, nekem keresnem kell a jó módszert). Ez van, ezzel kell gazdálkodnod, semmi értelme azon szomorkodni, hogy más bezzeg. Mindig vannak szerencsésebbek, szebbek, gazdagabbak, totál érdemtelenül is.

2015. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted jobb vékonynak lenni? Ektomorfként rengeteget kell enned, hogy hízz. Nekik sem könnyebb, mindenkinek megvan a maga keresztje. Egyébként diétánál nem az számít, hogy élvezed-e, hanem, hogy hatásos. Nekem például (ekto-mezomoként) körülbelül hányásig kell zabálnom, hogy rendesen tudjak izomtömeget építeni. 15/f
2015. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezen ugyanannyira kár agyalgatni, mnithogy ő miért magasabb, miért göndör ahaja, miért tehetségesebb ebben-abban pl miért van jó hangja, miért tud rajzolni. Mindenkinek máshol vannak z erősségei és gyengéi. Valahol bizos ki van ez egyenlítve pl lehet valaki tök gazdag, de mondjuka családi éelte meg nem harmonikus. Meg attól, hogy valaki gebe és bármit megehet az nem feltétlen totál előny, mert így nem hízik nem veszi észre magát, folytatja ezt az életmódot de a szemét kaják hatásai ki fognak ütközni, náluk nem elhízásban de más eü-i gondokat okozhatnak. Nekem is pl jobban oda kell figyelni mit eszem. De pont ezért nem is eszem annyi szememetet. Míg nővéremnek nem kell odafigyelni annyira és eszik is sok gyors kaját. Nem kell mindig a másik háza táján söprögetni. Ha csak nincs hormon vagy egyéb btegséged bár lehet hogy jobban oda kell figyelned, de elhizni nem fogsz ha egészségesen ezsel és sportolsz!és ez már jó és nem csk a külsődnek tesz jót. Aki meg vékony marad mindig hiába eszi a sok szemetet csokit stb ő sem teheti ám bütetlenül, csak rajta nem igy ütközik ki...
2015. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!