Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 20 kilót?

Hogyan fogyhatnék le 20 kilót?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. 165cm es 80kg. Nagyon szeretnek mar lefogyni, sokszor elhataroztam, hogy le is fogok, de soha nem volt hozza akaraterom vagyos volt de nem eleg ahhoz, hogy ez sikeruljon! Segitsetek kerlek!!!!!!!
2015. ápr. 10. 18:52
 1/4 anonim válasza:

Saját tapasztalatomat osztom meg veled.Tavaly Áprilisban kezdtem a diétámat 89(!)kg-ról,most 73 kg vagyok a 165-ös magasságomhoz.Még 8 kilót szeretnék fogyni,amit szerintem a nyár végére el is érek. :-)

Én fontos szabályt vettem alapul:1 az időt ne sajnáld,két hónap alatt nem lesz bomba alakod.2 ne koplalj!

Nekem sajnos a spórolást is alapul kellett vennem,nem volt pénzem drága fogyasztószerekre(nem is hiszek mondjuk benne),Update termékekre,fitness bérletre.

A cukrot nem cseréltem le édesitőre,mert nem szeretem.A kávémat ezután is cukorral iszom,mig világ a világ. :-)A fehér kenyeret,péksüteményeket,cukrász sütiket,nasikat viszont elhagytam.

A napi adagom a melóban két darab korpás,vagy rozs kifli sovány felvágottal(párizsi,pulykamell sonka),esetleg joghurttal.Itthon mindig azt eszem ebédre,ami van.Anyuék hagyományos kosztján vagyok,de a régi adagom felét eszem csak meg.Ez a főétkezésem egyébként.Aztán már csak vacsorára eszem pár szem abonettet csak úgy magában,esetleg almával,virslivel,felvágottal,mikor mihez van kedvem,vagy mi van itthon.

Néha vannak"kilengéseim" ilyenkor,azért ha úgy van megeszem egy tábla csokit,vagy egy hamburgert,mert néha eszem valami olyat is,amit nagyon szeretek.Ez nagyon fontos számomra,mert ha nem tenném már rég feladtam volna.Ilyenkor én azt csinálom,hogy este beveszek egy szűztea kapszulát,és reggelre átmossa a beleimet,tehát nem sok minden szivódik fel belőle.

Még,ami nagyon fontos,hogy a fogyás nem egyenletes.Lehet,hogy az első öt kiló leolvad rólad,utána két hónapig egy dekát nem fogysz.De ez ne szegje kedved!Után lassan beindul újra.Az elején nagyon nehéz megszokni,hogy keveset eszel,de hidd el a szervezeted hozzászokik a kevesebb ételhez.Az eredmény motiválni fog mindenképp!

A mozgásom heti két tizperces flabelos-ból áll.Szép feszes a bőröm,a fenekem is formás lett,mindenki dicséri. :-) Nincs egy Rubint Réka formám,de nekem nem is az a célom.

Sok sikert,kitartást,és türelmet kivánok a célod eléréséhez!

2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem akaraterő kell hozzá,hanem olvasás és tudás.

kezdésnek guglizz rá erre a két szóra-szénhidrátok,fehér liszt-

megnézed mik ezek,miben vannak mert ezektől vagy kövér.

2015. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MrPifta ***** válasza:
szépen apránként, egyesével.
2015. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én szeptembertől decemberig fogytam le 20 kg-ot. Nem ettem cukrot, fehér lisztet tartalmazó ételeket, sok salátát, gyümölcsöt, csirkemellet ettem...

És ami nagyon fontos eljártam heti 3-4x spinningelni...

Nagyon kell akarni, akkor sikerülni fog. A sportot pedig soha nem szabad abba hagyni...

2015. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!