Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékonyabb akarok lenni a...

Vékonyabb akarok lenni a nővéremnél, hogy irigy legyen rám. Hogyan fogyhatnék min.10 kilót nyárig?

Figyelt kérdés
Egyforma a testmagasságunk, az ő súlyát nem tudom. Karácsonykor felszedett a pocakjára és a csípőjére, de hamar le szokta adni. Nyárra olyan vékony szeretnék lenni, hogy az emberek konkrétan vékonynak lássanak, őt pedig ducinak.

2015. jan. 12. 10:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Szerintem kérj segítséget itt:


www.pszichologuskereso.hu

2015. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

160g szénhidrát diétával fogytam közel 25kg-t. Egészséges, nem hiányzik belőle egyetlen tápanyag sem, csak tudatosságot igényel. Egészítsd ki sporttal és meg lesz az eredménye. [link]


Ami viszont gond, az az, ami ebben motivál. Törődj a lelkeddel is, mert idővel még mélyebbre süllyedsz!

2015. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem a férfiakért csinálom
2015. jan. 12. 11:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy!
2015. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem testvérek közt ennek mi értelme van.
2015. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
20%
Jah, az osszes vekony no pusztuljon el, akassza fel magat, eljen a gusztustalamn zsirtomeg, hizzunk! A cukorbetegseg es a szivroham a meno! Isten barma feribatyatok.
2015. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7: Te is beteg vagy! Honnan tudod, hogy a kérdezőn egyáltalán van-e felesleg. Ez nem derült ki, és ez őt nem is érdekli, egyszerűen csak sovány akar lenni és soványabb a nővérénél. Szerinted ez normális? Ennek van valami köze az egészséghez? Nemcsak a túlsúly, de a beteges fogyózás is okoz betegségeket.
2015. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

feribatyatoknak ment a komment.


7#

2015. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
5%
betegek azok a pasik akik a zsirtömegekre buknak! én elárulom 50 kg vok koplalás nélkül, ez nállam genetika
2015. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Genetika, vagy inzulinrezisztencia, és akkor sem tudnál hízni, ha akarnál, de fel sem merül benned, hogy azért, mert gond van, ahogy a barátnőm is. Azért, mert 45-50kg fel sem merült benne, hogy beteg, amíg nem szembesítették vele a laboreredményei. Ahogy a kövér emberekről is azt hiszik a primitívebb ismeretlenek, hogy egész nap zabálnak.


Az egyensúly a lényeg, akkor is, ha ez nem 50kg-nál van, hanem mondjuk 60-65 nél.

2015. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!