Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyásnál mit takar a gyors...

Fogyásnál mit takar a gyors anyagcsere? Az enyém miért lassult be?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap el tudtam végezni a dolgom, most egy ideje már csak minden 2.nap.

Pedig ugyanannyit eszek mint eddig,Sol vizet iszok, reggel kávéval indítok.

Tegnap futni is voltam,mégsem tudtam elmenni...


Ez már lassúnak számít? Mit tehetek, hogy újra gyors legyen?

Nem tudom lehet-e hozzá köze,de mostanában minden nap eszek főtt tojást. Lehet emiatt? Vagy mi a baj?


2015. ápr. 13. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere energia természetű (kalória bevitel, felhasználás)


Idétlen elnevezés, ugye?


Bármilyen étel lehet, csak te tudod megtisztítani az étrendedet azoktól az anyagoktól amelyek gondot okoznak. Valakinek a tojás.


Azért a tej és a gabonák gyakoribbak.

2015. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tejet nem fogyasztok, gabonát meg csak ritkán és délelőtt, de tegnap meg azelőtt azt sem fogyasztottam szóval nem értem a dolgot.
2015. ápr. 13. 07:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha keveset eszel (mert kinek mi a sok s a kevés) akkor amúgy sincs sok anyag amit leadhatnál.


Zöldségfogyasztás mennyiségét megpróbálhatnád növelni.


Egyébként kellemetlen panaszod, tüneted van?

2015. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere és az emésztési gyorsaság nem ugyanaz. Nyilván mostanában kevesebb rostot viszel be, illetve kisebb térfogatban eszel.
2015. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs semmi más panaszom, de egy ideje már dietazom, szóval hiába eszek kevesebbet mint anno, eddig is minden nap sikerült a dolog.

Lehet nem nagy tragédia, csak kicsit aggaszt a dolog.

2015. ápr. 13. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere jelen esetben nem az input-output sebességét jelenti. Valójában nem tudományos, hanem köznapi kifejezés. Neked a bélműködéseddel van problémád. Jelen időjárási körülmények között ez még a hirtelen jött meleggel is kapcsolatban lehet, mivel ilyenkor többet párologtat és izzad a szervezet, amivel nem tart lépést a folyadék bevitel. Ugyanakkor a kevés vízmegkötő növényi rost bevitele is gondot jelenthet.
2015. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!