Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye le tudok fogyni? Hogy...

Ugye le tudok fogyni? Hogy tudok lefogyni? SOS

Figyelt kérdés
16 éves gimnazista csaj vagyok, kb. 1 éve elhanyagoltam a tornázást, mert nagyon maximalista vagyok és rengeteget tanulok. Anyukám folyton piszkál, hogy meghíztam. Már nem jó rám az xs-es szoknya, xsak az s-es... 172 cm vagyok, és most álltam rá a mérlegre, 61 kg-t mutatott. Nem vagyok az alakommal megelégedve, és eddig szép hosszú lábaim voltak, vékonyak... most meg megcombosodtam és itt sírok, mert sajnálom, de ilyen vagyok, én tökéletes testet akarok. Anyu nagyon szigorú velem stemben ami ezt illeti, mert anyunak tökéletes alakja van, és a mama is kondta, hogy meg vagyok hízva. Kb mennyi időbe fog telni, amíg lefogyok, ha kèszítettem magamnak tervet napi mozgással, futás+Rubint Réka 20 percei, kalanetika, 6 után nem evés, hús mentes szerda, sok zoldseg, gyumolcs, nincs kenyér... :-( mennyi ideig fog ez tartani?

2015. ápr. 13. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

ne legyél magadhoz nagyon szigorú szerintem, és nem is vagy túlsúlyos se egyáltalán.... sőt

amúgy nem tudom, hogy anyukád szokott -e esetleg tornázni vagy valami ilyesmit csinálni....

2015. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szokott, de ő egyáltalán nem hajlamos hízásra, neki jobb...
2015. ápr. 13. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként brutál, hogy a saját családod ennyire piszkál emiatt...

És anyukád meg hogyha nem hajlamos hízásra, akkor Ő könnyen beszél.

Amúgy egyél minél egészségesebben :)

2015. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem a mamám piszkált ezzel,aki egész életében túlsúlyos volt.Pár évre kapott a család egy lelki nyomorékot a személyemben, aki táplálkozási gondokkal küzdött.Kemény egy ilyen család azért én tudom...

Nem tudni mennyi ideig fog tartani de ne nekik akarj megfelelni, hanem magadnak.Nyugi rendeződni fognak a dolgok. Egyébként meg jól tetted, hogy a tanulásra koncentráltál inkább. A tudást nem vehetik el tőled, a szépség viszont mulandó dolog.Sportolj, étkezz megfelelően és megoldódnak a dolgok.

2015. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit írok, hogy a húsmentes szerda fölösleges! A húsban sok a fehérje, ami fontos számodra. Csak fehér húst egyél, de azt minden nap ehetsz.
2015. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok családi probléma van, nem túlsúly. Ha van iskolapszichológus, akkor beszélj vele, ha nincs, akkor kérd a háziorvosotok segítségét, vagy olyan felnőttét, akiben megbízol. Anyád nagyon rosszul nevel, túl maximalista, vagyis még annál is rosszabb, tönkreteszi az életed!


Az s-es ruha kicsi, az xs a magas kislányoknak és az anorexiásoknak készül.

2015. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jó rám az xs-es ruha csak az s-es...

Szerintem kicsit túlzásba esély,el nem tudom képzelni, szerinted miért az xs-es test a 'tökéletes " 171cm-hez.

Csontos modell alkatot tudok neked elképzelni, ami minden csak nem szép.

Inkább izmosits, ne fogyj, nekem 176 cm-hez M-es ruhameret kellett amikor izmosan a csucsformamban voltam...

Azóta meghiztam és L-Xl kell,ezt akarom most leadni.

De az xs-t nagyon túlzásnak tartom.

De a te tested.

2015. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!