Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlotok...

Milyen gyakorlatokat ajánlotok lapos has eléréséhez? 14/L

Figyelt kérdés
A kérdést nem is írtam volna ki, ha nem lenne bajom a felülés bármilyen formájával. kipróbáltam egy csomó felülési formát, de miután bármelyikből megcsináltam ötöt, éreztem, hogy fáj a hátam, és többet nem bírok. szóval mi más módon tűntethetem el a hájat a hasamról? (kérlek ne írjatok olyanokat, hogy helyes étrend, felejtsem el a nassolnivalót, mert ez már rég így van, inkább valamilyen itthoni gyakorlatokat írjatok)

2015. ápr. 13. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

futás, ugrókötelezés

amúgy csak annyi, hogy nincs kitartásod és ennek nagyon kifogás szaga van.

2015. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát köszönöm...

amúgy járok futni és biciklizni, felváltva minden nap. a felülésnél ha teljesen felülök, akkor nem fáj a hátam, viszont meg erről azt hallottam, hogy nem egézséges vagy mi, de javíts ki ha tévedek

2015. ápr. 13. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tévedsz, mert az a gerincnek tényleg nem egészséges.

Javaslom, hogy YouTube-on keress rá ilyen hasizom erősítő videókra.

Más nincs rá.

2015. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben.
2015. ápr. 13. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:

A felülés tényleg rossz. Helyette viszont van hasprés+lábemelés, ami még hatékonyabb is.


Azonban ha helyes étrended lenne, már rég lefogytál volna hasból is - > nem jó az étrended.

2015. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már milliószor leírták, helyi fogyás nincs.


A hasizomgyakorlat mindképpen javasolt, mert erősíti a hasizmokat (milyen meglepő :)), de nem attól lesz lapos hasad, hanme a csökkented a testeden lévő zsír mennyiségét. És ezt nem lehet csak a hasról. Futni kell, kocogni, aerob gyakorlatokat végezni, izzadással, megfelelő pulzus emelkedéssel.


Szerintem menj el egy kondi terembe. Minden normális helyen a bérlet árában benne van az edzői tanácsadás.

2015. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A felülést felejtsd ek örökre. Hasprés, vagy valami hátkímélő technika. Van jó sok. Ha attól is fáj a hátad, akkor valószínűleg a hátad is gyenge és tartás vagy gerinc problémáid is vannak.


Pl, de tele a youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XhICVNbJiNk

2015. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. ápr. 14. 09:20
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

tudok egy jó módszert de kicsit bonyi leírni de megpróbálom:

tarts szorosan a kezedet magad elé és kezd el mozgatni a törzsed jobbra majd balra miközben felemeled az egyik lábad minden második alkalommal ,hogy a törzsed mozgatod a lábadat magasra emeld fel a melled alá legalább.

nem tudom mennyit értettél belőle de remélem tudtam segíteni.:) + a hullahopp karikázás is jó:) 14l

2015. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!