Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, de már minden...

Fogyókúrázom, de már minden zöldségtöl undorodom! Mit egyek? Ti miket esztek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tojás? Nagyon kevés (szinte semmi) olivaolajban sütve, egy kis sovány sonkás felvágottal, paradicsommal.

Lehet olyan "palacsintát", hogy csirkehúst 8sült) leturmixolsz, tojással összekevered és kisütöd.

Leves sovány húsból?

Sült alma fahéjjal, vagy esetleg kevés darált mandulával? (netán kis mézzel? :) ) Csak simán felszeleteled és berakod a sütőbe.

2010. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Párolt lilakáposzta,v. fehér?Én nagyon kevés olajon párolom,vizet öntök alá,olaj csak 1 teáskanál.Egy csirkecomb,bőr nélkül sajna.:(

Reszelt alma és sárgarépa párolva?

Alma gyufaszál vastagságura vágva,Zellerrel ugyanaz,jughurtal leöntve.1 óra hűtő legalább,finom,legalábbis én szeretem.

10 dkg főttészta,persze durum,10 deka husi akárhogy.

Hirtelen ennyi.És mennyit fogytál 3 hónap alatt?

2010. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
9 kilónál járok. Köszi az ötleteket,ezeket kipróbálom. Fözelék liszt nélkül? Az akkor nem is fözelék! :) Hogyan?
2010. febr. 20. 19:25
 14/15 anonim ***** válasza:
A fözeléket önmagával sűrited:)vagy egy kevés főtt burit turmixszolsz össze
2010. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12:56 vagyok. ne haragudj lefelejtettem:)


[link]

2010. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!