Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a hasamról fogyni?

Hogyan tudnék a hasamról fogyni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónappak egy kis pocakot növesztettem, amitől szeretnék megszabadulni.

Igazából egyáltalán nem vagyok kövér, és sehol nincs súlyfeleslegem, kb így nézek ki:

[link]

De a hasam kb ekkora:

[link]


ilyen alap állapotban, de ha eszek, vagy isok utána még rosszabb a helyzet..

A képen egy 16 hetes terhes nő van, ez az ami a leg röhelyesebb az egészben, hogy úgy nézek ki mint aki babát vár...

Nem annyira zsíros, lógós.. hanem pont mint a képen.

Hogyan tudnék megszabadulni tőle?:(

Nem akarok annyira belemenni a sport témába, mert a fenekemet, mellemet félnék, hogy elveszítem :D

Esetleg felüléssel?? Nem is igazán eszek sokat.. pl ma is csak egy sonkás croissant meg tányér ananászos rizst ettem..

Nem akarom, hogy odáig fajuljon a helyzet, hogy a buszon átadják a helyet XD



2015. ápr. 14. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
gondoltam más is van így ezzel, de igazából még a csípőmre se hízok, csak a hasam közepére, így még nőiesnek se mondhatnám.. ha a egyenletesen szét oszlana ez a felesleg még nem is zavarna... de így?? nevetséges.. :D
2015. ápr. 14. 20:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogyan máshonnan: diétával. A sporttól elveszíted a feneked? Oké...
2015. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, mert nem teljesen izomból van:DD
2015. ápr. 15. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!