Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, mert nem...

Szeretnék lefogyni, mert nem érzem jól magam a bőrömben, és szeretnék tanácsokat kérni olyan emberektől, akiknek már sikerült! Mi lenne számomra a leghatékonyabb módszer?

Figyelt kérdés
Egy kicsit magamról : 20 éves lány vagyok. 160 cm és sajnos 63 kg. Az eddigi súlyom 50-52 kg szokott mindig lenni! Nagyon aggaszt, hogy ennyit mutat már a mérleg! Nem érzem jól magam, nem szívesen nézek tükörbe, és úgy érzem illetve látom, hogy egy ruha sem áll jól! Nagyon szeretnék lefogyni! Szeretném, hogy jól érezzem magam a bőrömben, és szeretnék bátran bármilyen ruhát hordani anélkül, hogy szégyenlném magam!

2015. ápr. 16. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél egészséges. Napi 5-ször minőségi kajákat.

Emellett rengeteget mozogj és sok-sok VIZET igyál!

2015. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 160 cm vagyok és 63 kiló.. Igaz, én nagyon elégedett vagyok vele, sőt majd kiugrok a bőrömből, annyira örülök ennek. Persze én 95 kiló voltam. Neked nem fogyni kell, hanem sportolni. Étkezni normálisan naponta 5x, és sportolni.
2015. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem vészes a helyzet, hogy ennyire aggasszon... Persze rendben van, hogy változtatni akarsz, én életmódot váltanék, akkor nem is kell visszatérni sehova s ha jól csinálod, egészségesebb lesz az étrended...


Sokféleképpen lehet fogyni s nem mindenkinek ugyanaz a jó. Első körben meg kéne nézni, vajon mi a gond az étrendedben, amitől híztál...

2015. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!