Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojásdiéta, mi a véleményetek...

Tojásdiéta, mi a véleményetek róla? Nem tartósan csinálnám, csak szeretnék pár kilótól gyorsan megszabadulni.

Figyelt kérdés

[link]


Aki csinálta már, eredményes volt? Utána nem hízta vissza? Nem növeli meg nagyon a koleszterinszintet a sok tojás?


2010. febr. 21. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég keményen hangzik :l
2010. febr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hatásos, vagy jó-e.

Az biztos, hogy én az első hét után egy életre megutálnám a tojást, de még a tyúkot is, aki tojta.

2010. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én két hétig csináltam de ez is olyan mint a többi csoda diéta! lement kb 3kiló de hat vissza is jött helyette!
2010. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon régen csináltam 15éve nagy sláger volt 5kg ment le de vissza is jött azonnal az biztos még most sem tudom a tojást megenni baromi bűzös lesz a leheleted, bőröd, székleted és hasmenésed lesz ha baj van az epéddel ne is próbálkozz vele de elő is hozhatja a problémát, szerintem ne csináld semmi értelme út a jojo-hoz,helyette válasz egy egészséges diétát,és mozgást.
2010. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Normális étrendet mikor csináltok már??? Mindenhonnan csak a kis kiutak jönnek, meg a sztár meg csodadiéták...
2010. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem okoskodást kértem, hanem erről véleményt. Normálisan étkezem, csak pár pluszkilótól szeretnék gyorsan megszabadulni.
2010. febr. 25. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
És ha megszabadulnál, mi lenne? Ugyanazzal a "normális" étkezéssel híznál meg újra.
2010. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg mi az hogy gyorsan?? Sietsz valahova? Nyár sincs, valami alkalomra meg tökmindegy.
2010. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem tökmindegy az alkalom. Tudom, hogy miért szedtem fel párkilót, ez nem rendszeres és nem 30 kilótól szeretnék 2 hét alatt megszabadulni. Véleményt kértem ERRŐL A DIÉTÁRÓL, nem általános okoskodást.
2010. febr. 25. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam tavaly...

65 kg voltam, 58 lettem. Utána még egy ideig tartottam magam, nem ettem annyit és olyan kajákat, mint előtte... Aztán meguntam és elkezdtem falni mindenfélét (a diéta befejezte után kb. 2 héttel, szóval nem tartottam magam sokáig:D)... Este 10kor szalonnát kenyérrel, mert megkívántam... Késő este MINDIG ettem és itt nem zöldségre gondolok... Durva voltam:D Mindig is jó étvágyam volt, viszont ahhoz képest nagyon lassan híztam vissza és nem is szedtem vissza az összes leadott kg-ot... Hallottam, hogy ebből a diétából nagyon sokan visszaszedték a kilóikat, SŐT készer annyit stb... Nem tudom, én már több mint egy éve csináltam végig (akkoriban 65kgról indultam), most igaz híztam, de 62-63 vagyok, tehát még csak vissza sem jött az összes... Olyat is hallottam, hogy valakinek tönkretette az epéjét, az ritka (de nem kizárt!!), én úgy tudom, hogy akinek rendben van a koleszterinszintje és a vérképe, az bátran elkezdheti, nem fog problémát okozni... Igaz én bátor voltam, ugyanis a diéta előtt nem csináltattam vizsgálatokat, de nekem bajom nem volt tőle... Pont holnap akarom újra elkezdeni. Így már nem félek tőle. Ha tavaly nem okozott gondot, valószínűleg idén sem fog... Nekem bejött, nem jött vissza több kiló (esti szalonnafalások után sem:))... Lehet csak szerencsés vagyok, nem tudom... Saját vélemény (lehet ritka aki ilyen "jól jár"), de én csak azt tudom mondani, ami velem történt... Aztán hogy a te szervezeted hogy fog rá reagálni, esetleg mennyi idő alatt mennyit szedsz vissza, az sajnos úgyis csak akkor derül ki, mikor kiderül:)) Anyukám mégtöbbet fogyott tőle mint én, viszont ő többet is szedett vissza és rövidebb idő alatt... Nem vagyunk egyformák...

2010. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!