Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30g szenhidrat mindenképp...

30g szenhidrat mindenképp elfér a glikogén raktaraimba nap, mint nap?

Figyelt kérdés

Mennyire van szükségem? 17/L 158 cm 44 kg

Mostanaban minden este eszek csokit vagy valamit ami keresztbe vág az aznapi egészséges taplalkozasomnak. Es kérdésem ,hogy akar lassú ch akar gyors, mennyit bírok el nap mint nap?



2015. ápr. 22. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

30g szénhidrát az még oké, ha ketogén diétán vagy, viszont akkor kell mellé zsír is. Ha nem eszel semmit, csak úgy jön ki a 30, hogy koplaltál, akkor felejtsd el, tartsd meg a minimum 50-et. Szeretnél még fogyni, mennyit? Vagy csak tartanád a súlyodat?


Gyors ch-t semmiképpen nem érdemes, hülyeség. Akkor van haszna, ha edzés után gyorsan tölteni kell, minden egyéb esetben csak magaddal szúrsz ki, hogy jól belakmározol belőle, aztán fél óra múlva már éhes vagy. Lassúból (rizs, tk. kenyér, ha muszáj, akkor tészta, krumpli) pedig 1-1,5g/tskg is mehet - persze úgy, hogy ebbe bele van kalkulálva a zöldség és minden egyéb is.


Alapvetően vékony vagy, szóval nem gondolom úgy, hogy könnyen híznál egy jó étrenddel, azért mondtam bátran 1,5-et, mert annyit simán ehetnél a nélkül, hogy híznál.

2015. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) nem fogyozok, csak felmerült bennem a kerdes. De azert hizni sem szeretnek. Es ha este van, azonban meg kevés szenhidratot ettem, akkor ehetek?
2015. ápr. 22. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, én nem tudok, de lehet, hogy te még bírnád. Mindenesetre nem csinálnék belőle rendszert, mert ha későn eszel szénhidrátot úgy, hogy mellette nem nagyon mozogsz, az már nagy eséllyel fog inkább csak raktározódni. Egyszer-egyszer azért belefér.
2015. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy bírja.. az emberek többsége nagyságrenddel több felszívódó szénhidrátot eszik, vagy bírják vagy elhíznak / megbetegszenek tőle. Egyéni tolerancia, egyéb tényezők kérdése, de nem gondolnám, hogy túl kellene parázni egy kis cukrot.
2015. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem :) szoktam futni meg erősíteni!
2015. ápr. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!