Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az elképzelés helytálló...

Ez az elképzelés helytálló egy 174 cm,72 kg-os fiú diétájának esetében?

Figyelt kérdés

Elsősorban szálkásodni szeretnék. Kb. 3-4 kg zsírfelesleg van rajtam. 160-180 g fehérje, 90-110 g szénhidrát és 18-26 g zsír. Nagyságrendileg ez lenne a makrotápanyagok eloszlása. Emellett heti 3 HIIT és 2 saját testsúlyos edzés van betervezve.


Második kérdésem: Beszereztem egy-két táplálékkiegészítőt, nevezetesen Iso Whey Zero-t és CarboX-ot, mindkettőt edzések utánra. Az én esetemben az edzés utáni turmixba mehet 30 g CarboX anélkül, hogy félnem kellene, hogy zsírba megy?


Harmadik kérdésem a saját testsúlyos edzésre vonatkozik: Azt a tanácsot kaptam, hogy a kiürült glikogénraktárakat súlyzós edzés után is töltsem vissza. Én viszont attól félek, hogy a saját testsúlyos edzés, amit végzek, nincs elég intenzív ahhoz, hogy annyi glikogén kiürüljön, hogy a bevitt CarboX ne zsírba menjen. Ha leírom az edzéstervet, megmondjátok, hogy nagyjából rendben van-e?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2014. júl. 18. 21:02
 1/2 Lipton. ***** válasza:

Fehérje ok, szénhidrát mehet magasabbról is aztán ha nem csökken a súlyod akkor csökkented a szénhidrátot.

Iso whey ok, viszont én szálkásításnál elhagynám a gyors ch-t, de van aki még ilyenkor is rak bele pár grammot.

A saját testsúlyos edzés nem annyira üríti a glikodénraktárokat.

2014. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2014. júl. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!