Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a torna jó fogyáshoz?

Ez a torna jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Kb. 10kg felesleg van rajtam, amit le szeretnék adni még ebben az évben.Ha egészségesen étkezem, és hetente háromszor-négyszer tornázok erre a videóra, sikerülhet lefogynom?

https://www.youtube.com/watch?v=LUrrN6cEBRQ


2015. ápr. 25. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
az elején jó, de amikor már megszokod akkor szerintem ez kevés ... de lehet, hogy csak én vagyok ilyen, meg hogyha lefogytál aztán kezdj el erősíteni
2015. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos jó, mivel mozgás. Viszont én is próbálkoztam ilyen videókra ugrálással, de nekem nem jött be. Nehéz volt követni hogy mikor mit csinál, elvette a kedvem és egyébként is idegesített a szövegelés.

No de kinek mi válik be. Próbáld ki.

2015. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend mellett minden jó fogyáshoz, mert az étrend már definíciója szerint adja a fogyást.


Ha az étrended nem alkalmas, akkor meg semmilyen torna nem jó fogyáshoz.

2015. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!