Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan tornavideó ami...

Van olyan tornavideó ami tényleg használ fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Persze az étkezésre figyelek, de aerob edzésekre meg konditerem meg ilyenekre egyszerűen nincs időm. Nem kifogás,nem hazudok. Csak akkor érek rá amikor a gyerek elaludt,akkor tudnék tornázni. Az ilyen videók használnak valamit? Mennyit kell csinálni hogy használjon? Melyiket ajánljátok?

2014. jan. 2. 20:39
 1/8 anonim válasza:

Nekem a Norbi ducitréningje vált be, meg a régebbi videó, szerintem, ha nem vagy annyira formában akkor kezdj ezzel, később meg válthatsz Rubint Rékára vagy Bíró Icára.

A heti 1-2 kg az ideális fogyás és sajnos az a tapasztalatom, hogy tornával és helyes étkezéssel sem megy le nagyon több, de ez persze egyénfüggő.

2014. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heti fél-egy kg-nál többet nem is szabad fogyni! Péntek Enikőnek is vannak jó videói.
2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt ki lehet jelenteni ezeknél a videóknál hogy ennyit és ennyit fogyasztanak? Kb. mennyi kalóriát égethetek el a norbi duci tréninggel?
2014. jan. 2. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Jillian Michaels 30 Day Shred videóit csinálom 2 naponta, a másik két napon szobabiciklizem 25 percet.

Nagyon jól formálja az alakot.

2014. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

első vagyok.

Az étkezésre is figyeltem, de én heti 1-1,5 kg-ot fogytam

2014. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azt fogy mennyi kalóriát lehet vele elégetni, azt nem tudom
2014. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xKCTpodqeqg

EZ A legjobb!!!! De vegig kell megcsinalni!!!!

2014. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindegyik TÉNYLEG használ, csak az a titok, ami nem titok: rendszeresen csinálni kell. Ha könnyű, pl Norbi ducit csinálsz, akkor akár naponta, vagy naponta kétszer is! De ezt a videó elején ő is mondja.
2014. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!