Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akupunktúrás fogyókúrával...

Akupunktúrás fogyókúrával mondjuk havonta mennyit lehet lefogyni? Illetve véglegesen meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés
Tehát a "látványosságára" volnék kíváncsi. Hogy milyen időközönként fog látszódni valami?

2015. ápr. 25. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

* és ugye direkt említettem Boldogkőit.


Lövése sincs a dolgokról, nagyon szűk alagútban él. Onnan kevés dolgot lehet látni a világból. Mélyen vallásos ember, amivel természetesen nincsen semmi baj. Csak a vallása miatt egyfelől magabiztos/nyugodt lesz (ez neki jó, remélem boldog is) viszont nem szabad egy fanatikus, szűk látókörű ember részigazságait, tévhiteit komolyan venni :)


Meg lehet hallgatni, de csak kételkedéssel fogadnám az ő.. igazságait.

2015. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki abban hisz amiben akar, en inkabb egy egyetemi professzor velemenyet fogadom el.
2015. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért pont azt?
2015. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ismerek egy orvost, akihez jártam több mint egy évtizeddel ezelőtt kezelésre. Csodákra képes. Nos valahogy én is úgy gondoltam hogy diétás ételeket ennék. Már kerestem jó pár receptet. Meg amint kb 20-25 kilótól megszabadítana eljárnék mozogni. De a héten nekilendültem egy 30 km-nek kerékpárral és alig sikerült. Tavaly a tegnapi egy órás út fél óra volt. Szóval hogy könnyebb legyen a mozgás addig szeretnék eljutni akupunktúrával. Majd vele együtt életmódváltás, és végül felhagyni az akupunktúrával.

Jelenleg 173/110 - 115/103/134 vagyok. Kilóban az elmúlt 8 hónap alatt 15 jött fel míg cm-ben 8cm mindenütt.

2015. ápr. 26. 07:46
 15/17 anonim ***** válasza:

igen, akiknél az evés mindennapi, vagy napi többszöri cselekvés, ott elég drasztikus dolgokra képes :)


Ha minden nap magas inzulinszinttel eszünk, erősen túllépjük a kalória igényünket és raktározásra 'serkentjük' a szervezetünket napi több étkezés-alkalommal is, annak azért nem varázslat, ha idővel meglátszanak az eredményei. Ezt még a 'szkeptikusok' és az egyetemi professzorok is látják, bár általában nem értik :)


Igen sok sikert kívánok, fogyassz sok zöldséget a fölösleges / mű kaják, gabonák, tejtermékek helyett! :)

De hát akupunktúra, a kezelési mód kidolgozói is mit esznek? Gabonák közül is max. rizst. hát rájuk kell hallgatni!

2015. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

lehet, hogy Boldogkői egyik hobbija az áltudományok hívőit baszogatni, de nagyon nem mondható szűklátókörűnek, vagy "buta" szkeptikusnak..

ha valakinek működik az akupunktúra, az valószínűleg a placebo ereje :D

tanított egyébként engem is, és ha valakinek használnak ezek az áltudományos módszerek, akkor még ő is azt mondja, hogy szuper, neki nem szabad más készítményt adni :D

2015. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én csak annyit tudok mondani, hogy asztmát, allergiát gyógyított, egy rokonnak akiknek csekély hónapjai voltak hátra, még egy évet adott. Talán fel is épült volna ha nincs pénzszűkében.
2015. ápr. 26. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!