Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék véglegesen...

Hogyan tudnék véglegesen leszokni?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy bulímiás vagyok.. vagy valami olyasmi... Többször próbáltam leszokni, de valahogy nem.. maximum 1-2 napra.. a legnagyobb siker az 1 hétig tartó hányás mentes élet.. Ez alatt az idő alatt nagyon rosszul voltam.. éreztem hogy ott az étel a gyomromba, hányingerem volt, puffadtnak éreztem magam, ideges voltam, és szörnyű büntudat kísérte napjaim minden egyes percét... Szinte rosszabb volt, mint egy hánytatás utáni torokfájás, szédülés, állandó fáradtság érzés, esetleg ájulás... Egyszerüen lehetetlen ebből a körből kiszabadulni, hiába a kondizás, az étel ott van a gyomrodban.. kísért a tudat, hogy talán emiatt fogsz elhízni, hogy mindenki csúnyáak fog tartani, hogy nem tudok megfelelni az elvárásoknak, és legfőkkébb hogy elbukom csalódást okozva magamnak és a körülöttem élőknek.. Tudom mi a veszélyemindennek, tudom hogy bele is halhatok... de ha tudatában vagyok mindennek vajon miért nincs akaraterőm véglegesen abbahagyni? elfáradtam... nincs kedvem folytatni... abba akarom hagyni... szinte már semmi sem érdekel... az embereket eltaszítottam magammelől, nehogz rájöjjenek a titkomraa.. a saját szüleimet is.. kollégiumba költöztem, hogy biztos lehessek benne, hogy a titkom biztonságban van.. elegem van... már nem tudom, hogy mit tegyek... belefáradtam... véget akarok venni...
2012. febr. 14. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Bulémia nem egyszerűen egy rossz szokás, hanem beteges szokás, ami betegségnek számít. Fordulj orvoshoz mindenképpen, tudnak segíteni.

A csináld ezt meg azt jó tanácsokat pedig felejtsd el nem fog működni, csak magadat kínzod meg vele, fordulj orvoshoz mihamarabb. Nem mellékesen őket köti az orvosi titoktartás ha otthon titokban akarod tartani továbbra is.

2012. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!