Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Áprilisig le tudék fogyni...

Áprilisig le tudék fogyni 15-20kg-ot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 hétben 500kcal-nál nem ettem többet de nem is kívántam az ételt így lement 8kg. A folyadékmennyiségemet viszont megdupláztam. Ha mozognék is mellette pl aerobic akkor több is lemenne?
2010. febr. 21. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lemenne több is mozgással, de óvatosan ezzel a 20 kilóval. 2 hónap 20 kilóra kicsit rövid. ha nagyon drasztikus vagy, megkínzod a tested, tele leszel hiánybetegséggel, arról nem is beszélve, hogy csúnyán fogyhatsz, illetve visszaszedheted a dupláját. Nem jó játék. Inkább egyél bátrabban, de mozogj, Tovább fogsz fogyni így is, több időt fog igénybe venni, de nem lesz káros.
2010. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval(elsővel).

Nem szabad ilyen keveset enni egy nap.Ha sok a súlyfelesleged,akkor úgy is gyorsabban fogysz.Egyél 5-ször keveset,sok gyümi,zöldség,fehérje,és kevés szénhidrát,az is inkább délig.Nem szabad éhezni.Én sosem vaghyok éhes,mégis jól fogyogatok.68,6-ról 58,9-re fogytam,öt hónap alatt,ami kicsit lassúnak tűnik,de nem vagyok az a kifejezetten csirkemell és hal evő.Nem szedet semmit sem,csak azt teszem amit leírtam,és persze tornázom is.

2010. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet. Heti fél kg egészséges és tartható. Azt nem híznád vissza.

Ha nem kívánod az ételt, az önmagában is aggasztó, ha nincs különösebb oka (pl. stressz), akkor betegségre utal.

2010. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg le tudnál fogyni, de a bőröd nem tudná tartani veled az iramot és lógna, nagy valószínűséggel utána többet híznál vissza, mert ha visszaállnál a régi étkezési szokásaidra, akkor a szervezet gyorsan raktározni kezdene a mostanihoz hasonló "ínséges" időkre. Nem szabad gyorsan fogyni, jól írták előttem többen is: heti 0,5 kiló tartható. Igaz, hogy lassú, de legalább tartós. Fogytam már én is 20 kilót pár éve, de közel két év alatt, és alig jött vissza belőle, csak a terhesség alatt, most meg még könnyebb vagyok, mint mikor a 20 kilót lefogytam.
2010. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!