Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Áprilisig letudok fogyni...

Áprilisig letudok fogyni min.20 kg ha így csinálom?

Figyelt kérdés
Csak reggelire eszek meg egy vajas kenyeret, min. 3 bögre zöld teát megiszok és rendszeresen tornázok.
2010. szept. 4. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
és nem eszel semmi mást??XD akkor többet is lefogysz,jó hülyeség ez xD zöldséget meg gyümölcsöket ehetnél még
2010. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hat szerintem ezt nem birnad. konnyu beleesni a fogyokurazas csapdajaba. ne torodj mit eszel, ehetsz mindent csak mertekkel, mellette mozogj, meg cigizhetsz is, de az nem kotelezo.
2010. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azért írtam h min. 20kg mert úgyis lesznek olyan napjaim amikor nem birok ellenállni a nassolásnak.

nagyából megpróbálom magam ehez tartani. másodiknak: nem fogok cigizni, nem tartom magam hozzá elég nagynak (15L), azért köszi a tippet :DDDD

2010. szept. 4. 12:12
 4/9 anonim válasza:
biztos le... meg tönkre is teszed magad vele.. várd meg amíg eljuttok középsuliba bioszl addig, hogy milyen tápanyagokra van szüksége az embernek, és utána fontold meg ezt a fogyókúrát
2010. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyél normálisan mert ezt így birni sem fogod plusz tönkre is teszed vele a szervezeted. Szóval reggelire edd azt amit pl leírtál. Ebéd amit anyud főz csak mértékkel és inkább a fehér húsokat edd(csirke, hal).

Vacsira valami joghurt vagy akkor is mondjuk kimaradt párolt hús egy kis salátával.

Napközben pedig ha megéhezel akkor egyél zöldséget vagy gyümölcsöt.

Nekem ezzel ment 15 kg úgy kb. 3 hónap alatt és persze mellé sportolj rendszeresen.

2010. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt ne csináld!

Naponta egyél 5X! de minimálisat.Vagy csinálj 1200kcal-os fogyókúrát. Igy egy nap 1200 kaloriát vihetsz be de azért ehetsz rendesen.:)

2010. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban találkozunk!
2010. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy 16 éves lány vagyok, és tavaly nyáron drasztikus fogyókúrába kezdtem, keveset ettem és amellett napi 40 percet tornáztam. Reggel rendesen megreggeliztem, aztán ebédeltem délben de a nap folyamán többször már nem ettem. Ennek következtében 2 hónap alatt közel 10 kiló ment le rólam, aminek akkor még örültem...Viszont volt ennek egy hátránya is, kimaradt a menstruációm. 4-5 hónapon keresztül nem jött meg, egyáltalán nem. Elmentem nőgyógyászhoz, nem derült ki hogy mi a baj. Aztán úgy döntöttem várok továbbra is.. hátha.. Végül júniusba megjött. de csak 1 napig tartott, és azóta megint semmi...
2010. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem gond, leírom az én "koplalásos módszeremet".

Kb 14-15 évesen én is nagyon fogyni akartam, ezért kitaláltam, hogy mostantól annyi lesz a kajám, hogy 1 joghurt reggelire, egy ebédre és egy vacsira. Szóval napi, kb darabonként 150 kalóriás joghurt, aztán csá.

Fogytam is szépen, másfél hónap alatt kb tíz kg-t. Nem is vette el a kedvem az, hog folyton szédültem, gyenge voltam. Szóval torna kilőve, erőd nem sok lesz hozzá azt garantálom.

Szóval nem vette el a kedvem ez se, mert örültem a fogyásnak. Aztán stop. Megállt a fogyás, pedig még volt rajtam zsír, nem is ettem többet, de hiába kínlódtam hetekig, 1 kg se ment le.

Akkor már kezdett fogyni a kitartásom ( főleg miután a Tescoban padlót fogtam szó szerint:) ) és ebédre már normálisan ettem, nem sokat csak egy kis levest vagy ilyesmit. Szépen vissza is híztam, sőt még többet is szedtem vissza, mint amennyit leadtam. Csodálkoztam, mert jóformán alig ettem és mégis.

Minden koplalásnak ez a vége tapasztalatom szerint. Visszahízás kegyetlenül:) Szóval, ha az egészségi vonzata nem is tántorít el a koplalástól, akkor legalább azért ne csináld, hogy utána ne legyél kövérebb, mint most. Életed végéig tudnád ezt csinálni, egy szelet kenyéren és 3 bögre zöld teán élni? Kizárt dolog.

Én amúgy 30 kg-t fogytam január óta. Nem koplaltam, csak rájöttem, hogy semmi más nem használ, csak ha odafigyelsz a: kalória, szénhidrát, fehérje beviteledre. És mozgás. Elcsépelt, de ezek amik működnek.

Bocs a hosszú írásért, nem kioktatni akartalak, ha esetleg úgy tűnik. Csak leírni, hogy én hogy jártam régen a koplalással. Ne kínozd magad azért, hogy utána még kövérebb legyél.

2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!