Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kiló leadása 3-4 hét alatt?

5 kiló leadása 3-4 hét alatt?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 52 kilóról, 58 kilóra híztam (vasárnap mertem ráállni a mérlegre). Ebben a hónapban, csak fornettit, pizzát, hamburgert és spagettit ettem. Halál komolyan, semmi mást.

Mikor mérlegre álltam, kaptam 1 enyhe sokkot, és neki is álltam a diétának, nem koplalok csak egészségesen étkezem, magamnak főzök, megnyomtam a zöldségeket, sok sajtot eszek, plusz naponta 1-2 teljes kiőrlésű tortilla lapot. Újra elkezdtem futni és tornázni.

Ma reggel álltam újra mérlegre álltam, 56,7 kilót mutatott, eléggé meglepődtem, nem számítottam arra, hogy ennyi vizet is megkötöttem.

Mindenhol azt szajkózzák, hogy annyi idő leadni a pluszsúlyt, mint amennyi felszedni. Van erre esélyem, azaz, hogy a maradék 4,7 kilót leadjam 3,5 hét alatt? :D


Koplalni nem akarok, kalóriát nem számolok, de kb 1200-1400 kalóriát ehetek, és heti 4 nap 5-6 km-t futok újra, ill. 1,5-2 órát sétálok minden nap.


2015. ápr. 29. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Dehogy igaz, hogy annyi idő leadni a súlyt, mint felszedni :D Jól is néznénk ki. Aki lassan hízik (én extrém lassan tettem, 1 kiló/év, pedig igazán kimaxoltam a lehetőségeimet, annál többet még én se tudtam volna enni, s jó szénhidrát- és zsírdús volt), az is tud tempósan fogyni (nekem heti 30-50 deka már az).


Nem tudom, mennyire gyorsan fogsz fogyni, de ha nem is 3-4, de kicsit több idő alatt kifejezetten reális a dolog. Eddig bizonyára sok vizet vesztettél, az erős szénhidrátcsökkentéskor mindig ez van.

2015. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!