Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék leadni 4 kg-t minél...

Szeretnék leadni 4 kg-t minél előbb, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mozgásra nincs nagyon időm, nem vagyok túlsúlyos a koromhoz és a magasságomhoz ez jó. De mégis azért nem vagyok megelégedve a mutatókkal. Mit kéne és mit nem kéne ennem, hogy sikerüljön, esküvőre megyek és jól szeretnék kinézni a ruhámban, mit tegyek?

#fogyás #4 nap #mozgásmentes
2015. ápr. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a mozgás a kulcs.
2015. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki nem kómában fekszik, az mozog (más kérdés, hogy kimondottan edzeni jó volna, de hát ez már az egészséghez és a jó testhez kell)


Szénhidrátszegény, tej- és gluténmentes étrenddel, korlátozott kalóriabevitellel általában mindenki tud fogyni, ráadásul szokható - tartható is.

2015. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha csak egy esküvő erejéig akarsz leadni 4 kilót, azt szerintem össze lehet hozni pár nap alatt... pl gyümölcsnapot tartassz és megválogatod hogy mit eszel addig. Kenyeret kiiktatod, cukrot kiiktatod, fehér lisztet is és sok sok tiszta vizet iszol, illetve zöld teát. Pl. a gyömbér nagyon jó zsírégető és emésztés segítő. Fogyaszd nyersen, gyümölcsturmixba. Ha csak naponta 10-20 percet tornázol otthon az is segít. A rendszeresség a lényeg! :) Remélem tudtam segíteni!
2015. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most épp a planking kihivást csinálom és még mellette biciklizem
2015. máj. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!