Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 86kilo vagyok,6kilot szeretnék...

86kilo vagyok,6kilot szeretnék lefogyni 3hetem alatt, egy tuti módszert?

Figyelt kérdés
42éves vagyok 188cm vagyok,zòld kávé kapszulát és mega diétás kapszulát is szedek,de 85kilo alá nem tudok menni!Futok,kosarasok,otthon súlyzozom!
2015. máj. 1. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Üdv. Sajna a kezdetben legjobb lenne visszamenni az időben ugye még egy 3 vagy inkább 6 hetet, és időben elkezdeni diétázni.


Merthogy a fogyásnak van egy sebessége, 6 kiló normál leadása sokkal életszerűbb, ha 6-12 hetet hagy rá az ember. Vagy akár még többet.


Mit csináltál az előző hónapokban?


Miket ettél, hogy nem fogytál? Miket eszel most, hogy nem mész 85 kiló alá? Étrended vajon mennyire lehet jó? 2 kapszula az 1 falat ételnek sem számít (ráadásul 1 értelmetlen falat, mindegy) azt kellene megvizsgálni mit eszel a kapszulákon kívül, tehát az étkezésed többi 99,9%át.

2015. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan voltam, csak én 175 mellé 84-gyel. Nekem a fogyás idejére teljesen ki kellett dobnom a szénhidrátokat (csak a zöldségből és húsból 14g szénhidrátot viszek be egy nap folyamán). Nem azt mondom, hogy ketogénezz, csak megjegyzem, én is 8 éven át tartottam a 84 kilót, se ilyen-olyan kapszulák, se edzés, se semmi nem vitte lentebb, még a "fényevős" 500 kcal koplalás sem. Én csak úgy tudok fogyni, ha zsírból fedezem a szükségleteimet.
2015. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Crohn beteg vagyok semmi édesség,semmit szénsavas,semmi alkohol,normál ételeket eszek,és keveset!
2015. máj. 1. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapszulák könnyen kikészíthetik a beleket, mivel neked már eleve gondod van vele, nem kéne kísértened a sorsot.


Heti 2kg túl sok, ahogy már előttem is írták.


Ha súlyzózol, akkor izmot is növelsz.

Ha szteroidokat szedsz, akkor attól simán hízhatsz.

2015. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi glutén, semmi tejfehérje, semmi hüvelyes zöldség, burgonya?


És súlyprobléma + crohn áll fenn?


Azért mégis leírhatnád mik neked a normális ételek!

2015. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem kell sietni nincs értelme az egésznek ha kicsinálod magad, különben nem is vagy a magasságodhoz meg a korodhoz képest annyira elhizva ha tudol minden nap fél orát futásra szánni vagy bármilyen mozgásra ajánlom még az ugrálókötelezést de ne erőltesd túl magad, meg ajánlom még a fegyencedzés cimü könyveket meg nézz szét még a témában remélem sikerülni fog lefogynod még ha nem is 3 hét alatt csak az edzéshez elég sok kitartás kell remélem lesz neked elég hozzá. Remélem segíthettem. Én nem hiszek a csodakapszulákban.
2015. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pl.reggeli,kockasajt kifli,ebéd csirkével rizs,vacsora kefir kifli,ilyenek a normális ételek! Sajnos a betegségem miatt gyenge vagyok így brutál kemény edzések kizarva!

A régi formám sajna sose lesz még újra!

2015. máj. 1. 19:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Javitas:Ebéd csirkemell rizs
2015. máj. 1. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:

tejtermékek, gabonák (sajt, kifli) mellett sajnos a bélgyulladás, más gyulladásos betegségek vagy más emésztőrendszeri betegségek kialakulása igen gyakori.


Nem mondta az orvosod, hogy crohnnal nem kellene gabonákat enni. Persze, nem tanulta, nem is elvárás, hogy tudja..


Figyelj oda az étkezésedre, és akkor meggyógyulhatsz (bocsánat, most nem keresek gyógyulástörténeteket meg nem írok fél oldalt minderről) vagy egyél műsajtot, kiflit mint """""normális"""""" ételek, igazából ócska gyulladásfokozó műkaják, de akkor sajnos jó eséllyel vagdosni fognak.. mert hát mint tudjuk ez már csak így megy. Mióta tart a bélgyulladás? Hogyhogy nem követsz igazi diétát? Vagy tényleg ennyire nincs már a gasztrón étrend ajánlás a betegeknek? :(

2015. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3eve, de akkor miket egyek,a zöldségek szinte mind meghajtanak
2015. máj. 1. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!