Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki dolgozik nem tud fogyni?...

Aki dolgozik nem tud fogyni? Tegnap egy barátnőm azt mondta hogy nekem könnyű mert itthon vagyok, de ő dolgozik.

Figyelt kérdés
Szóval még itthon vagyok a gyermekemmel gyeden(még fél évig), 10 kilót fogytam január óta. Kijárok futni mikor a férjem hazaér. Azt elhiszem, hogy gyerekek és munka mellett nehéz a mozgást megoldani (neki két kislánya van). Erre mondtam, hogy ne aggódjon, a fogyás leginkább az étkezésen múlik. Erre szinte le lettem b.va hogy majd megtudom, ha visszamegyek, meg ő korán kel, meg dolgozik és így nem tud. Rosszul esett, de nem mentem bele egy vitába mert értelmetlen. Gyerek előtt dolgoztam én is, és úgy gondolom az étkezést meg lehet oldani.
2015. máj. 2. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy nem fog menni, de kipróbáltam és sikerült. Azért tartottam a dologtól, mert 12 órás műszakban dolgozom nappal és éjszaka is, és rengeteget kell talpalni. Azt hittem el fogok ájulni a diétás kajáktól, de nem így lett.

Anyukám velem együtt kezdett el fogyózni. Ő ülőmunkát végez napi 8 órában, de Ő is nagyon szépen halad.

Én február óta 14 kg-t fogytam, anyu majdnem 20-at.

2015. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fogyás nagyrészt a helyes táplálkozáson múlik. Az evéshez meg nem kell sok idő.
2015. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kifogás mindig van, érdekes én is dolgozok, van gyerekem, mégis fogyok. Az étkezésre odafigyelek, viszem a kaját, A férjemnek 1 órára lepasszolom a gyereket heti 3x, amikor elmegyek futni.
2015. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én furcsáltam... pedig régen sokszor meg is beszéltük, ki mit edzett. De most meg úgy rámförmedt, pedig csak válaszoltam arra a kérdésére hogy mitbeszek/mozgok. Minden ismerős megjegyzi h milyen sokat fogytam...stb, ő meg csak "eszel te rendesen???" Pedig elvileg jó barátnőm... ő is készíti másnapra az ebédet. Nem akartam vitatkozni vele, hiszen az ő dolga hogy eszik. Csak mindig ezzel jön, h ő bezzeg dolgozik és neki ezért nem megy semmi... pedig volt otthon pár évet a gyerekekkel ő is.
2015. máj. 2. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrálja, hogy ő nem fogy miközben te igen.
2015. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én fel sem hozom ill kerülöm vele ezt a témát már. Annyira hogy bő ruhában vagyok ha olykor találkozunk.

Csak rossz mert régen mindent megbeszéltünk napi szinten, pár hónapja meg csak felszínes dolgokról. :(

kicsit kezdem azt érezni hogy én vagyok a bunkó, amiért ő dolgozik és nem tud így fogyni.

2015. máj. 2. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
A zöldség és húsevésben nincs semmi bonyolult, akik süteményt akarnak tolni be az arcukba, jönnek azzal hogy nehéz az étkezés.. oké, nem olyan egyszerű a jó étkezés, de a lisztes- cukros kaják elhagyása csak döntés kérdése.
2015. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kifogás... Főleg az étkezésen múlik, s mozgásra sem kellenek napi órák... De ha nem tud mozogni, akkor az nem tesz jót az egészségének, s ugyanez vonatkozik a helytelen táplálkozásra. Vészesen keveset pedig nem kell, sőt ellenjavallt enni.
2015. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Emberek változnak, barátságok megszűnnek..


Sőt, még a legboldogabb emlékeket adó kötelékek, szerelmek is csak emlékké lesznek.. ilyen az élet. Ne a felszínes, sérült 'barátokkal' törődj, szerintem a férjed és a gyermeked egészségével, boldogságával foglalkozz. Persze ez csak egy tipp.

2015. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valamit ki kellett találnia kifogásként, hogy neki miért nem sikerül. Féltékeny. Ez van. Az ilyen igazi barátnő mondhatom.

Nekem ugyan nincs gyerekem, de dolgozom. Két műszakban, korán kelek. Ráadásul fizikai munkát végzek, ami eléggé kimerítő. Sokszor olyan fáradt vagyok, hogy nincs is erőm szinte megmozdulni sem, de nem adom fel és akkor is tornázom. Napi szinten főzök, hogy ne ugyanazt egyem minden nap. Így, hiába kelek korán délelőttös műszakban, mire végzek az edzéssel és a másnapi ebédem elkészítésével késő este van mire ágyba jutok.

Szóval minden csak hozzá állás kérdése.

2015. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!