Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek vannak itthon és szeretné...

Ezek vannak itthon és szeretnék fogyni, mit egyek?

Figyelt kérdés

Van itthon: liszt, cukor, olaj, rizs-ezek gondolom felejtősek, nem is szeretnék ilyeneket enni

2 csomag sajt, 1 csomag szalámi, vaj, paradicsom leves(tészta, cukor, paradicsom lé), lekvárok, méz, kakaó, krumplifőzelék nincs hozzá semmi, kókuszreszelék


Mit egyek ezekből?

tojás, hús, hal, zöldség(egy üveg csalamádé van) gyümölcs, tejtermék(kakaón kívül) nincs

kamrában van hagyma és krumpli, tojás nincsen


2015. jan. 7. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon éhes vagyok, reggel ettem 7kor egy db főtt tojást(ennyi volt) 2 szelet sajtot, 1 szelet kenyeret
2015. jan. 7. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék boltba vásárolni valami kaját de egyébként krumplifőzelék kenyér meg minden nélkül
2015. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudunk elmenni, nincs már pénzünk fizetésig, még 2 nap.
2015. jan. 7. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

én a sajtot enném csalamádéval.

nem a legjobb fehérje és zöldségforrás, de még mindig jobb kombó, mint a lekvárok meg a többi szénhidrát.

2015. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!