Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki dolgozik nem tud fogyni?...

Aki dolgozik nem tud fogyni? Tegnap egy barátnőm azt mondta hogy nekem könnyű mert itthon vagyok, de ő dolgozik.

Figyelt kérdés
Szóval még itthon vagyok a gyermekemmel gyeden(még fél évig), 10 kilót fogytam január óta. Kijárok futni mikor a férjem hazaér. Azt elhiszem, hogy gyerekek és munka mellett nehéz a mozgást megoldani (neki két kislánya van). Erre mondtam, hogy ne aggódjon, a fogyás leginkább az étkezésen múlik. Erre szinte le lettem b.va hogy majd megtudom, ha visszamegyek, meg ő korán kel, meg dolgozik és így nem tud. Rosszul esett, de nem mentem bele egy vitába mert értelmetlen. Gyerek előtt dolgoztam én is, és úgy gondolom az étkezést meg lehet oldani.
2015. máj. 2. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ponthogy azt vettem észre, hogy akkor fogyok amikor dolgozok.

Volt egy időszak amikor sokáig kb másfél évig nem csináltam semmit, otthon ültem, csak otthoni munkákat végeztem és ezalatt felszedtem 10 kilót. Amikor meg elkezdtem dolgozni mellette tanulni szépen levékonyodtam. Egyrészt mert elkezdtem mozogni (még ha nem is sokat de mozogtam) másrészt mert volt más ami elvonja a figyelmemet és az a sok otthoni kaja nem volt állandóan előttem.

Illetve még az is segitett, hogy volt egy időbeosztásom, minden nap, úgymond rutin, és ez sokat dobott az egészséges étkezésemen.

Úgyhogy ez csak egy másik szempont ami megboritja a barátnőd kifogását.

2019. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!