Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hónapig koplalok...

Ha egy hónapig koplalok mennyit fogyhatok le?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno 13 kg-t sikerült. De csak akkor ajánlom, ha nem zavar, hogy hazavágod vele az egészségedet, és hogy az egész nyarat hosszúnadrágban és hosszú ujjúban fogod tölteni. Ugyanis úgy fog lógni a bőröd, és az izomveszteségtől olyan alaktalan tested lesz, hogy garantáltan nem veszel fel rövidet! Ja, és nyár végére a másfélszeresét szeded vissza.
2015. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem mindegy hogy mennyiből fogytal le mennyit!
2015. máj. 3. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Léböjt kúra mellett lehetséges akár 10 kg. körüli mennyiség. Csak a zöldség-gyümölcs levet megfelelően kell elkészíteni, hogy se kiszáradás, se hiánybetegség ne lépjen fel. Mindenesetre az élettani állapotot erősen igénybe veszi, ezért szokás kórházban, folyamatos orvosi felügyelet mellett végrehajtani. Tagadhatatlan, hogy nagy a visszahízás veszélye.
2015. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztába legyél vele a koplalásoknál a szervezet nem a zsírt bontja először hanem az izmot ami löttyedtséghez vezet.Aztán kenheted hajadra az egészet.
2015. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3

Ez aztán a nettó baromság.

2015. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: A kiszáradáshoz víz is elég. Zöldség-gyümölccsel remek hiánybetegségeket lehet összehozni, hisz nincs bennük minden, viszont ahhoz idő kell. Semmi bajom egy rövid böjttel, ha valaki azt akarja és bírja (nekem nem az esetem), de fogyni nem azzal kell.


A kérdező is egy hónapot ír, ennyi ideig rosszul enni nem jó. A fehérje pont az, amit nem tárol a test, jobb rendszeresen bevinni megfelelő mennyiségben. Ha már koplal valaki, én azt szoktam ajánlani, fehérjével tegye, ne cukorral. Lövésem nincs, miért pont gyümölcsöt szoktak enni ilyenkor. A semminél a testnek jobb, legalább nem fog a glükózigény miatt is izmot bontani... Csak a fehérjeigény és az extra kalóriadeficit miatt.


Szerintem senki meg nem mondja, kérdező, hogy pont Te mennyit fogynál s főleg miből. S persze hogy mennyire rontja a közérzetedet és egészségedet. Ez nagyon változó. De vannak jobb ötletek fogyásra.

2015. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2: 82-ről 69-re. A végeredmény szempontjából teljesen mindegy.


Nagymértékű fogyást nem tud követni a bőr, akkor sem, ha kenegeted, és akkor sem, ha hasizmozol. Ha nem viszel be elegendő fehérjét, a szervezeted elkezdi lebontani az izmokat. Két okból: egyrészt abból jut tápanyaghoz. Másrészt pedig felkészül, hogy a jövőben sem kap elég tápanyagot, és annyi izmot hagy, amit az így lebontott tápanyagból fenn tud tartani. Ez nem valami misztikum, ez biológia.


Hogy a fentieket megelőzd, a heti fogyás mértéke max 1 kg lehet! És az is úgy, hogy mozgással, és elegendő tápanyag bevitellel.

2015. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!