Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm hashajtót szedd,...

A barátnőm hashajtót szedd, hogy azzal tartsa meg a sullyát és ne hizzon meg! Ezzel kárttesz magában?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 23:43
 1/7 A kérdező kommentje:
én ezt most komolyan kérdezem! aggodom érte! :S
2010. febr. 22. 23:55
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek ne piszkálj az írásom miatt! Kanadában npttem fel örülök , hogy megtanultam magyarul! :S
2010. febr. 22. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is komolyan aggódom értetek hidd el. csak nekem semmi bajom nem lesz. megmondom mit tegyen hagyja abba. abba fogja? valljuk be őszintén NEM, mert egy lusta dög aki a mozgásra nem hajlandó, de szeretne ő lenni a szexistenek dögös ördöge. ha nem hashajtót szed akkor szed majd mást nem így van? akkor meg minek fussuk itt le szokásos köröket hm?
2010. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh God! Nagy a baj! :S
2010. febr. 23. 00:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszi a segítséget (a helyeírást is beleértev! csak olyan hülyén jött le a style ! de csak félreértettem ezek szerint! :S)

Köszi mindent!

2010. febr. 23. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, elég egészségtelen, így nem tudja felszívni a tápanyagokat a szervezete. persze tudom, hogy ez a cél, de ennél már csak az lenne egészségtelenebb ha hánytatná magát...inkább válasszon normális fogyokúrás módszert.
2010. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
te úgy nőttél fel Kanadában ahogy én. komolyan ennyire unatkoztok???
2010. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!