Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le az evéssel?

Hogyan álljak le az evéssel?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nem vagyok dagi 51kg de folyamatosan eszek,eszek és eszek.Nem tudok leállni.Adnátok tippeket hogy ne egyek mindennap 7-8szor sokat?? És hogy hogyan tudnám megtartani ezt a sújt?
2015. máj. 4. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha állandó evési kényszered van lehet hogy sárgarépát és egyéb egészséges nasikat lenne jó rágni hízlalók helyett.
2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Diabéteszre teszteltek?

Hány centi vagy?

Úgy általánosságban eszel vagy konkrétat kívánsz?

2015. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, 14 évesen én is ilyen voltam.


2x annyit ettem, mint apa, és 51 is alig voltam.

2015. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hízol, miért akarsz leállni, gyors az anyagcseréd. Alapvetően ez szerencsés ( kivéve ha ki szerrtnéd gyúrni magad)
2015. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy normális.De nekem az átlag kg mindig 50-49 kg volt... Manapság híztam +5kg-ot és még jönnek a kg-ok :(
2015. máj. 12. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
de amikor annyi volt az átlagod akkor monjduk 12-13 éves volátl, mostmár több, nőni fogsz még, min 16 éves korodig, addig ne izgulj, persze ha eljársz futni az sosem baj...
2015. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!