Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon le szeretnék fogyni....

Nagyon le szeretnék fogyni. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

Mi az amit tudnom kell? Miből mennyit ehetek?

Mennyit tornázzak? Sikeres fogyás mennyi idő alatt?

160 cm 90 kg :(

Köszönöm előre a válaszokat.


2015. jan. 10. 13:36
 1/6 anonim válasza:

Szia :) nagyon jo hogy elhatároztad hogy le fogysz ! Ez az elso lepes :)

Eloszor is azt szeretnem mondani hogy ez egy hosszabb folyamat , ne vard hogy pár hét alatt álom kinézeted legyen és semmi képp ne koplalj!!!!

Legtöbbet azt szokták ajanlani hogy egy nap többször egyél keveset . Tehát lehet napi 5-6 etkezes is az a lenyeg hogy kicsiket.

Semmi édesség , csoki süti , es ne igyal szemsavas uditoket csak vizet illetve a teak is nagyon jok csak ugye nem cukrozhatod .

Mindenkepp sportolj nagyon nagyon fontos. Nem biztos hogy a futást ajánlanám mert nem biztos hogy jo a térdeidnek , de megprobalhatod , hogy milyen , hogy megy es hogy jol esik e mert az is nagyon jo . En szemely szerint amit ajanlanek, ha tenyleg komolyan csinalod akkor szerintem szánj rá pénz , minden edzotermekben vannak minden fele órák .. Joga pilates aerobic .. En ilyet ajanlanek ilyen zsírégetető, alakformalo, aerobic edzeseket. MINIMUM heti 3x kell sportolnod !

Es soha ne éhezz .. Megaltod ha sokaog kibirod a diétát utána már nem is akarsz annyi rooszat enni , szerintem kemenyen csinald kb 1-2-3 honapig es aztan en ugy csinalom hogy van egy napom (nekem a vasarnap ) es aznap ehetek barmit de a tobbi napon kemenyek dieta!! :) remelem segithettem sok sikert:))

2015. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon fontos az etkezes, sokkal fontosabb, mint a sportolas, termeszetesen az sem elhanaagolhato, de ha az aranyokat nezzuk, akkor 70-30% ban az etkezes fogja a legnagyobb hatast kelteni.
2015. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2015. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Igyán napi 2 l vizet

2. Mondj le az édességekről, nassolásról

3. Fogyassz kevesebb szénhirátot, több zöldséget, gyümölcsöt

4. Mondjuk biziklizz napi 2-3 órát kezdetnek, később jöhetnek az emelkedők is :)

2015. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcs pont szénhidrát, ráadásul a szervezet rosszul hasznosítja, egyből raktározza.
2015. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen gyümölcsből nem szabad túl sokat, csak pár db-ot
2015. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!