Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem olvadoznak azok a...

Miért nem olvadoznak azok a zsírpárnák?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, 72 kg-al feküdtem fel a szülőágyra, 65-el "szálltam le", jelenleg 58 kg vagyok. Kb. egy hete állt be ez a súly, annak ellenére, hogy szinte napokig nem eszem, s ha eszem is csak pár falatot tudok lenyelni. Intenzív tornát egyelőre nem merek beiktatni a mindennapjaimba, mivel a 6. hetes kontrollon még nem vagyok túl. Tehát Önök szerint/szerintetek miért nem olvadoznak tovább azok a fránya zsírpárnák?
2010. febr. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"napokig nem eszem, s ha eszem is csak pár falatot" - van még kérdésed?
2010. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem a gyerekeddel törödsz? Egy öt hetes baba mellett ha neked a legfontosabb ép hány kg vagy az elég baj! Ha szoptatod amugy sem szabadna hogy ne egyél és hidd el ha sokat törödsz vele éjszakázol stb lefognak menni a zsir párnák ha van egy kis szabad időd tornázz egyél egészséges ételeket és minden rendbe jön! Remélem te sem gondolod komolyan hogy szülés után öt héttel ugy fog kinézni a tested mint egy 16 éves tini lányé!
2010. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy és mennyi volt a kiinduló súlyod? Én 2 babát szültem, 46 kg-ról indultam mindkét esetben. Első terhesség alatt 20 kg-t szedtem fel és 2 hónap múlva már a régi volt a súlyom torna és diéta nélkül (császárral szültem, 8 hétig nem tornázhattam). Ez a baba 2005 nyarán született és nyáron ugye sokkal könnyebb fogyni. Második babám 2008 decemberében született. Mit mondjak, kőkeményen kellett tornáznom és a kajálásra is oda kellett figyelnem, így kb. 4-5 hónap volt mire ismét elértem a kiinduló súlyomat. Azt mondták azért, mert télen a szervezet ragaszkodik a zsírpárnákhoz. Szóval ha eljön a jó idő, szerintem te is tovább tudsz majd fogyni. A másik alapszabály meg hogy mindig az utolsó 5 kg-tól a legnehezebb megszabadulni, mert az valójában már nem is felesleg, csak te érzed annak.
2010. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, azt elfelejtettem, hogy másdojára 15 kg-t szedtem fel a terhesség alatt.
2010. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 maundrel ***** válasza:

egyetértek az elsővel


"napokig nem eszem, s ha eszem is csak pár falatot" tudom hogy hülyén hangzik,de ahhoz fogyj, enni kell! a szervezeted ragaszkodik a zsírpárnáidhoz, ezért nem fogsz, mert koplalsz.

2010. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második Válaszoló!


Elég gyorsan hoztál ítéletet... sebaj.

Sajnos nem tudok szoptatni, a szülés utáni 6. napon elapadt a tejem, annak ellenére, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy anyatejjel tudjam táplálni a gyermekem. Ettem, ittam a teákat, rengeteg folyadékot vettem magamhoz, s mégis így alakult. Nagyon elszomorított.

Egyéb iránt pontosan azért nem eszem, mert rengeteget foglalkozom a babával, naponta hétszer eszik, s hidd el, egyszerűbb lenne szoptatnom, mint állandóan a tápszerrel bajlódni, sterilizálni a cumisüvegeket, elkészíteni a tápszert, folyamatosan tornáztatni a babát, mert fáj a pocija, s arról már nem is beszélek, hogy milyen borsos ára van ezeknek tejpótló szereknek.

Nem, nem gondolom, hogy egy 16 éves tini lány testét szeretném "megkapni", hidd el a realitás talaján állok, így 32 évesen és a terveim között sem szerepelt, hogy szülés után 5 héttel már több mint 7 kg. fogyjak. A kérdésem arra irányult, hogy meglepve tapasztaltam azt, hogy a nem evés ellenére megállt a súlycsökkenés, de ha figyelmesebb lettél volna, talán azonnal felismerted volna a fogyással-fogyókúrákkal való tapasztalatlanságomat, de mint az első mondatomban írtam, azonnal ítélkeztél felettem. Egyet ne feledj, maga az ember semmiben nem különbözik attól, amit gondol, vagy gondolni vél... Mindenesetre köszönöm, hogy válaszoltál, szép napot Neked.

2010. febr. 23. 20:46
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik Válaszoló!


160 cm magas vagyok és várandósság előtt 55-56 kg volt a súlyom, tehát közelítek a kiinduló állapothoz, ami nem cél volt, de így alakult. Egyébként nem érzem magam túlsúlyosnak ezzel a plusz 2 kg-mal.

Köszönöm a választ :o)

2010. febr. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!