Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kgnak le kéne mennie...

10 kgnak le kéne mennie nyárig. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam többször eszem kevesebbet meg kicsit vusszafogom magam a kajálásban és heti 2szer futok. Így sikerülhet?
2010. febr. 23. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen sikerülhet ha nagyon akarod.Sok kitartás kell hozzá ed sikerülhet:)Sok sikert:)
2010. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól gondolkozol. de kicsit többet is lehet futni sztem mint a heti 2:)
2010. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval csak ennyi kell?
2010. febr. 23. 14:36
 4/7 A kérdező kommentje:
csak nincs rá lehetőségem.
2010. febr. 23. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok alatt sikerült eljutnom odáig, hogy elkezdjek rendesen fogyózni. Ugyanis nem elég az akarat, ezt tapasztalatból tudom. Valahogy az agyaddal kell elhitetni, hogy ez neked jó, és egészséges, ha nem eszel annyit. Nekem 2 hete sikerült:)

Azóta reggelire csak gyümi, meg kávé, kevés ebéd, és este szintén meleg tej, én még simán megiszom a tejeskávét is, de a lényeg, hogy üres gyomorral tudok lefeküdni, és nem kívánom az ételt, mert elhitettem magammal, hogy nincs rá szükségem. Tudom, hogy ez most némelyeknek bután hangzik, de az akaraterő csak ideig óráig segítség, hosszabb távon már igenis magaddal kell rendezned, és innentől kezdve már beszélhetünk életmódváltásról is.

2010. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem is így működött az elején. Állítólag fogytam is. Mondták már. De nem akaorm elhinni, mert nem érzem.
2010. febr. 23. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha alig eszel, és csak gyümölcsöt meg szart, akkor izmot és vizet vesztesz. Nem értem hányszor kell még ezt leírnunk...
2010. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!