Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 75 kg vmint...

15 éves vagyok és 75 kg vmint 170 cm. Fogynom kellene?

Figyelt kérdés
ha igen akk tudnátok tippeket adni? am járok minden héten 3szor táncolni .
2010. febr. 23. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


az olvasást ajánlom elsősorban.

2010. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

igen,kell

kb.15 kg-t de -20 sem ártana

kevesebbet egyél,sportolj

2010. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Értékelés


Testtömegindex: 26


Percentilis: 90-97 között



A testtömeg index alapján a gyermek az elhízott kategóriába tartozik. Orvosi kivizsgálás javasolt, mert már gyermek és serdülőkorban is jelentkezhetnek szövődmények, magas vérnyomás, magas vérzsírszintek, zsírmáj (serdülőkorban). Kérje szakember segítségét! Csökkentse a napi kalória-bevitelt és ügyeljen a változatos, zöldségben, főzelékfélékben, gyümölcsben gazdag táplálkozásra. Javasolt a hetente többszöri testedzés. Ne feledje, hogy a fiatal korban elhízott emberek nagy százaléka felnőtt korában is kövér marad, így nagyobb eséllyel alakulhatnak ki náluk szív-, érrendszeri és mozgásszervi megbetegedések!

2010. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A tükörben mit látsz?

Fogynod kellene?

2010. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Állítólag mindenki azt mondta h nem látszik meg rajtam h ennyi kg vagyok és tudom h nem éppen a leghelyesebb h ennyire súllyos vagyok ennyi idősen..de valamilyen szinten családi adottság is..és próbálok most fogyókúrázni és mozogni...de annyira nehéz..ha belenézek a tükörbe akk azt látom h kövérebb avgyok az átlagosnál.. =/
2010. febr. 23. 15:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt sose fogadd el hogy azért vagy duci mert anyukád vagy apukád is az :)

Nem kell éhezned, de figyel oda mit és mikor eszel

2010. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A testömegindex 18-25 között normális, a 26 nem olyan vészes. Kicsit kéne fogynod, de ésszel, nem éhezéssel. Sok saláta, párolt zöldség husival, cukrot, fehér lisztes dolgokat mellőzd, főleg délután és este.

Utána pedig nagyon vigyázni, hogy kb. 65 kilónál mindig megállj (fölfelé).

2010. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15:10-es

a felnőtteknél normális de sajnos a gyerekeknél túlsúlyos

[link]

2010. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
valószínű erős csontozatod van és ha edzel, akkor az izom is sokat nyom a mérlegen. ennek fényében 5-10 kg leadását javaslom. az első hozzászóló által linkelt oldalon találsz jó tippeket.
2010. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szijjah:) Velem is ugyanez a helyzet csak éppen nálam rosszab.. én 14 éves vagyok 163 cm. és 70 kg... Waa szörnyű...
2010. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!