Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs lehetőségem más ennivaló...

Nincs lehetőségem más ennivalóra, mennyiséget felezem, többet mozgok így is fogyok?

Figyelt kérdés

Reggeli 3 b abonett, sonkás 2 tojásos rántotta

Ebéd 2 szelet rántott hús-ez adott, munkahelyi menü,ezt eszem, annyi, hogy csak csalamádét eszem hozzá, krumpli nem, és csak 1 húst eszem.

Uzsonna alma

vacsora valamilyen fehérje-ma egy szelet sült hús volt uborkával.

Sajnos az ebéd heti 5ször eszem, ingyen van az ebéd, és sajnos így nincs rá pénzem, hogy főzzek is külön és van egy ebédem amit nem kérek el, mert nem kapunk étkezési utalványt, hanem ebédet, de majdnem minden nap rántott hús, rántott sajtz van, néha sült hús, pácolt hús is.

Egész nap fizikai munkát végzek, van hogy 2 szelet húst eszem, mert annyira éhes vagyok, ha rántott sajt van akkor nem szoktam megenni, de így csak reggel és este eszem, de ekkor már nagyon éhes vagyok.


2015. máj. 6. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az abonett eleg draga, inkább zöldséget egyel helyette. A helyedben saját kezűleg csinálnék tésztát, mert gazdaságosabb , es azt sokféleképpen varrialhatod olcsón es egészségesen is, meg ha nem is olyan jo etel a tészta.persze teljes kiőrlésű lisztre gondoltam, foleg ha fizikai munkát végzel.
2015. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyél többet, ez szörnyen kevés!!! Mozgás nélkül éheznék mellette. A párom végez fizikai munkát, na neki keményen tolni kell a zsírt és a szénhidrátbombákat, hogy ne fogyjon s jól is lakjon... Nem genetika, régen kövér volt.


Oké, emberfüggő, ki mennyivel fogy, de ha nem bizonyított, hogy többel nem fogysz, akkor egyél többet.

2015. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem eszed meg mindig a két húst? Koplalni rosszabb és egészségtelenebb, mint megenni a sajtot, de éhezésnél még a krumpli is jobb.
2015. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

a fehérjét soha ne felezd,sőt diétában emelni kell.

1.kellene mellé zöldség és remélem nem napraforgó olajban sütöd,mert az folyékony méreg.

2.nincs a hús mellé rost,zöldség.

3.what?

4.rost bammeg,zöldséget a hús mellé!

amúgy meg garantál a félreevés,mert ezt tartani nem lehet,főleg fizikai munka mellett.

2015. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írta, hogy eszik hozzá zöldséget... Uborka és csalamádé, ott szerepel.
2015. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!