Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a keksz diéta?

Szerintetek jó ez a keksz diéta?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap jutott eszembe hogy mi lenne ha fogyáshoz a nap minden étkezésénél csak 3 db étkezési kekszet ennék csak két naponta pedig egyszer levest egyszer pedig salátát.Néha egy kis gyümölcslével.

2015. máj. 7. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, elvégre az embernek cukor kell, más igazán nem... :-/


Kár, hogy pont a szénhidrát nem eszenciális tápanyag, a fehérje és a zsír igen, s a szénhidrátok közül is inkább tápanyagdúsabbakat érdemes fogyasztani, pont nem az egyszerű cukrot és a lisztet... A saláta jó dolog, de az nem étel, túl kalóriaszegény hozzá. A leves is jó, bár ez összetételfüggő.

De az embernek sok tápanyag és sok kalória kell, nem ilyen hasraütéses koplaló diéták a test működésének a halvány fogalma nélkül.

2015. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mivel négyig suliban kell lennem így nem sok választásom van hogy mit egyek viszont egy év múlva ballagok és addig le szeretnék adni 20 kg de legalább 15-öt 174cm/80kg vagyok és sajnos erős csontozatú.Arra gondoltam hogy keresek egy dietetikust hogy segítsen az étrendben és speeningre szeretnék járni.
2015. máj. 7. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:

1 év alatt bőven le tudod adni ezt a felesleget ilyen idióta koplaláson alapuló diéták nélkül is, egészségesen.

Én is javaslom a dietetikust.

2015. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 7. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Márpedig ne mondd, hogy csak kekszet tudsz enni, ilyen nincs. Én is jártam iskolába, az egyetemről sokszor 10 után estem haza, munkahelyről néha 9-kor, mégis tudtam viszonylag normálisan enni, bár ma már nem tartom jónak az akkori étkezésemet. De azért volt közte fehérje.
2015. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott szóval nem tudom mellette valamikor ennék mást is de meg van a jó megoldás:Dietetikus
2015. máj. 7. 19:44
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

4ig suliban vagy?asztamindenit neki.

gondolom a kajás doboz kifejezésről még nem hallottál.

persze,hogy nem,mert akkor este vagy reggel suli előtt neked kellene kisütni a húst meg lepárolni a zöldséget,ilyesmihez meg lusta vagy.

akkor viszont ne várj eredményt keksz diétás elmeroggyant.

2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg csak az alázás jut eszedbe mikor valaki segítséget kér? Nem azt mondta, hogy ezt fogja csinálni, hanem tanácsot kért, hogy jó-e így. Leírtuk, hogy nem és tudomásul vette, te pedig jössz még ide fröcsögni... Gratulálok. Az egyetlen elmeroggyant itt te vagy.
2015. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tartalmaz elég esszenciális tápanyagot, de cserébe káros és magas keményítő tartalma van, amitől eddig is sikerült híznod valószínűleg.
2015. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2015. máj. 8. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!